+6

Burada kendisinden hazzetmediğiniz bir üye var mı?

  anonim   -   Ahmetesor
6 0
14 yanıt   -  
0

Öncelerden vardı ama şu anda herhangi birinden rahatsız olduğumu söyleyemem Yani şu anda Bayağı düzeldi insanlar Herhangi bir kötü davranır tavırları ve davranışları da yok Herhangi bir kötü söz söyleyen de daha duymadım.

0 0
paylaş
+2

Burada kendisinden hoşlanmadığım bir üye yok. Sevdiğim kişiler var. Bir de hiç bilmediğim kişiler. Onlara karşı nötrüm. Çünkü tanımıyorum.

2 0
paylaş
0

Burada kendisinden hazetmediğim bir üye yok.Hiç bir üyeyle sorunum yok.Bütün üyeleri seviyorum.Hepimiz biriz ve ahmetesorun üyesiyiz.

0 0
paylaş
0

Insanları severim ama yilans lar hariccccccc

0 0
paylaş
+4

@hayaletgenc bana dislikeyi sen mi atıyorsun?

4 0
paylaş
+2

Benim haz etmediğim bir üye yok, aksine iyi anlaştığım birçok üye var ve genellikle sitede huzur kaçırmamak adına herkesle iyi anlaşmaya çalışıyorum, tanımadığım üyelerde var onlara karşı herhangi bir duygum yok yani seviyorum veya sevmiyorum diyemem.

2 0
paylaş
+1

Hayır şu ana kadar kimse ile bir sorunum olmadı sadece bir üye ile tartışmada bulundum fakat bu hazetmediğim anlamına gelmez gayet medeni bir ortam

1 0
paylaş
+1

Yani Ahmet'e sor sitesinde hazm etmediğim bir üye yoktur hiç biriyle hiç bir sorunum olmadı. Çünkü ben fazla kimseyle münakaşa etmek istemem ve kendi halinde bir insanım hiç kimseyle sorunum yok.

1 0
paylaş
+2

Benden etmeyenler var . Ama onun dışında hazzetmemezlik yok . İnsanlar direk tavır aldıkları için sadece insanları engelliyorum bu da benim hakkım. Bu zamana kadar çünkü insanlara karşı iğrenç rezil berbat korkunç şeyler hiçkimseye yazmadım aşağılamadım veya canını sıkmadım ama ona rağmen tepki gösterildi mesajım duruyor. Kendi kendine yapan yaptı yapacağını yoksa ben buraya kazanmaya gelmişim belki güzel bir şeyler kazanırım da aileme de bir kısmını veririm diye düşünüyorum. İyi insanlar kazanmışım sohbeti güzel olanları.. Yoksa benim için boş . Can sıkmaya ve canımın sıkılmasına izin vermeye değil para kazanmaya geldim buraya.. Bu kadardır.

2 0
paylaş
+1

Henüz kimseyi tanıyıp o kadar muhattap olmadım :)

1 0
paylaş
0

Gamsız vurdum duymaz bir rol biçim sitede kendime. Dümdüz önüme bakıyorum. Kimseyle mümkün mertebede polemiğe girmemeye çalışıyorum. burda herkes birbiriyle iyi geçinmek, anlaşmak zorunda değil. Benim sayılı sayıda temas kurduğum üyeler var.

0 0
paylaş
+2

Burada hazmetmediğim bir kaç üye var. Kendileri ile hiç muhattap olmadığım halde özelden bana yazarak ilginç tekliflerde bulunan rahatsız eden üyeler oldu. Kibar dille hepsini postaladım. Adamların bu sitede bulunma amaçları farklı.

2 0
paylaş
+1

Haz etmediğim hatta görmekten bile nefret ettiğim var. Sanıyor ki tek mükemmel kendisi, tek sitenin müdavimi kendisi. Yok arkadaşım yanılıyorsun ben bu sitede 3.ayıma girdim, bilip bilmeden ahkam kesiyorsun üstüne küfürler ediyorsun ya o da senin ayıbın olsun. Kimse de isim belirtmemiş bence bu sorunun cevabında soruyu açan da kendisinin dahil olduğunu biliyor diye düşündüm, içimden bir ses o kişi dedirtiyor yanılıyor da olabilirim. isim belirtmek gerekiyordu dimi @hayaletgenc

1 0
paylaş
+2

Bu sitede bir kişiden nefret ediyorum durup dururken milletin sorusuna dislike atıyor ve iletişim ayağına milleti aşağılayıcı söz söyleyip, küfürler ediyor. Bu kişinin birçok fake hesabı olduğunu düşünüyorum. Geçenlerde bir fake hesabı kapatıldı.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.