+3

Hiç kimse çıkmaz. Tanıyan biri varsa onun görmesini istemez. Eger varsa onun bu cesaretinden dolayı tebrik etmek gerekir.

+2

Neden paylaşsın ki zaten uygulamada böyle bir şeye gerek olsaydı profil bölümü olabilirdi eklenebilirdi yani ama bence de gerek yok sonuçta herkesin sosyal medya hesapları var :)

2 0
paylaş
+2

Bence yoktur

2 0
paylaş
+5

Sen bile anonim soru soruyorsun millet niye fotoğrafını paylaşsın ki?

5 0
paylaş
+2

Yapanlar varda senin bu soruyu anonim sormaan bide insanlar resminimi aticak ama gördum bi soruda kendi fotoğraflarını paylaşmıştı

2 0
paylaş
+4

Aynen bencede çıkmaz kimse olmasında Zaten birbirine yürür millet böyle gayet seviyeli ve düzeyli

4 0
paylaş
+1

Surat olmadan paylaşırım. Çünkü tanıdık biri olur vs -gerçi var ama arkadaşım olduğu için sıkıntı yok- o yüzden ben bir yere kadar paylaşırım.

1 0
paylaş
+2

Bu nasıl ?

Burada kendi resmini paylaşabilecek cesaretli kaç kişi  var?
2 0
paylaş
1 yorum
0

instagram: meertsx
girip rahat rahat düşebilirsiniz .

0 0
paylaş
+2

Ne diye resim paylaşalım. Benim cesaretim var ama paylaşmak istemiyorum. Durduk yere abazalarımı toplayalım başımıza. :))

+1

@Gülçin-Yıldız alnınıza silah dayadık sanki. işinize gelmeyen soruysa cevaplamazsınız olur biter. ayrıca o abaza dedikleriniz şayet burda varsa sadece burda değil heryerdedir. başka yerde günde kırk tane paylaşın . buraya gelince başka pozlar takının . ee tabi kuralı bu sanırım bu işin. ayrıca abaza diyerek herkesi zan altına almanızda ayrı bir konu tabi

1 0
paylaş
+1

@mertpumps ben ne derim tamburam ne çalar? tam sizin için söylenmiş söz

1 0
paylaş
+1

@umrandemir cevap verirken genel olarak cevap verdim. Soruyu beğenip beğenmemekle alakası yoktu. Siz yanlış anladıysanız ben ne yapım. Açıkça fikrimi paylaşmak istedim. Üstünüze neden alındınız anlamadım.

0

Burada resmini paylaşmak isteyen paylaşır. Cesaretle alakası yok bence. Önceden bir çok kişi paylaştı. Paylaşana madalya takılmıyor burada.

0 0
paylaş
+1

Daha önce sitedeki arkadaşlarımızı merak ettiğimiz için paylaşmıştık bir kereye mahsus çok iyi dostlarımız oldu sitede arkadaslıklarımız oldu görmek güzel onları.

1 0
paylaş
+1

@Nazlisu madalya vaad etmedik kimseye. uslupsuz yazılım yapınca boyu uzayacağını sananlardansınız

1 0
paylaş
0

Neden olmasın ki.Normal birşey.Cesaret gerektirmez.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler