+1

Profilinize girin sayfada sol taraftda insan resmi var, oraya tıklayıp ben var orda oraya tıklayın, profilinize girdiğimi orda soru yazıyor tıklayın orda sorduğunuz tüm soruları görebilirsiniz.

1 0
paylaş
0

Siteye üye olduğunuzdan beri sorduğunuz soruların bir kısmını görebiliyoruz. Tamamını görmek imkansızdır. Eski sorduğunuz soruları hatırlıyorsanız arama butonundan soruyu yazarak bulabilirsiniz.

0 0
paylaş
0

Maalesef siteye üye olduğumuz zamandan beri olan cevapların ve soruların hepsini göremiyoruz. Sadece belirli bir sayıya kadar soru ve cevaplarını görebilirsin. Fazlasını görmen mümkün değildir. O yüzden linkin veya soruların başlıklarını kaydedebilirisiniz.

0

Sitedeki sol üst köşede profilin var oraya girmen lazım daha sonra ise profilde yazıyor sorular bölümüne tıkla bu güne kadar ki bütün sorularını gösterilirsin.

0 0
paylaş
0

Siteye sormuş olduğumuz soruları ve cevapları en fazla belli bir sayıya bakarak görebilme şansımız vardır. Diğer sorular da yavaş yavaş ortadan kalkıyor gibi.

0 0
paylaş
0

Şayet bizlerin sormuş olduğu sorular da aklımızda ise soru sorma yerinde yazarak o linklere ulaşma imkanımız vardır. Bunların haricinde böyle bir durum da yoktur.

0 0
paylaş
+1

Sitede yalnız yüz soruya kadar soruları görme imkanımız vardır. Daha sonra cevapları da site beş yüz sayıya kadar görme imkanımız vardır diyebilirim.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.