+4

Bugün cevaplardan neden ap vermiyor?

    -   Ahmetesor
4 0
12 yanıt   -  
+1

Bende fark ettim dün elleri bol du bugun hiç yok daha

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Ben de fark ettiğim kadarı ile cevaplardan ap kazanamıyorum. Sebebine gelecek olursak ta ben bir şey anlamadım. Halbuki aksine geçenlerde bana bonuslar geliyordu.

1 0
paylaş
+1

Yani bugün daha fazla geliyor gibi dünden daha iyi AP geliyor bana. Verdiğiniz cevaplarla alakalı olabilir. Başka bir şey ile ilgilide olabilir .

1 0
paylaş
+2

Bugün cevaplardan ap geliyor.Ben 23 soru cevapladım.Toplam 90 ap geldi.Bana 20, 30, 15, 30 apler arka arkaya gelmeye devam ediyor.

2 0
paylaş
+2

Evet bugün bş tuhaf bende anlamadım ap vermedi doğru düzgün

2 0
paylaş
+4

Bu konuda değişik bir uygulama sistemi olduğunu ve bunun hafta yada gün içerisinde değişiklik gösterdiğini düşünüyorum. Belkide bu sebepten dolayı ap dağıtımında sıkıntılar olabilmekte diye düşünüyorum.

4 0
paylaş
+3

Alamıyorsunuz emek vermeden ekmek bekliyorsunuz olurmu iki kelime yazıyım ap versin verir bekle yaz bakayım elli altmış satır veriyormu vermiyormu sorulara mutabık cevap vermedikçe mantıklı soru sormadıkça tabi vermez beleş kim kime ne verir dimi yazın şöyle ya destan gibi bakın ondan sonra veriyormu vermiyormu yorumları heğenın fazla yorum yapın versin öyle armut piş azıma düş yok

3 0
paylaş
1 yorum
+4

sitenin trafiği çok geniş gelen geçen bu saatlerde giriyor bu yüzden AP daha az geliyor gece girersen kimsenin olmadığı saatlerde daha fazla gelir. Şöyle düşün sabah 100.000 AP dağıtılıyor ama 100 kişi giriyor akşam ise 100.000 AP dağıtılıyor fakat 10 kişi giriyor.

4 0
paylaş
+2

Şuan bende AP bonusu verme kısmında bir sıkıntı yoktur. Daha az önce yazdığım bir cevaptan bonus AP aldım. Cevaplarına göre bonus AP verdiği için düzgün ve uzun olmasına dikkat edin.

2 0
paylaş
+1

Bugün cevap sayısı bonusunu aşarak güne başladım. Bakalım böyle devam ederse mükemmel olacaktır. En azından da bizler 1000 AP hedefini yakalamaya çalışıyorum.

1 0
paylaş
0

Bende bugün cevaplardan bonus alamıyorum. Sebebine gelecek olursak bende bunu pek anlamadım desem daha doğru olacaktır. Benim şans eserim oldu.

0 0
paylaş
0

Site bazen ap veriyor ve bazen de apleri vermiyor. Bende bu duruma baya şaşırdım açıkçası bence site her soruya da ap vermesi lazımdır. En azından böyle olursa moralimiz yüksek olur.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.