+3

Bu senin verdiğin cevaplara bağlı aslında.

3 0
paylaş
+3

Pek belli olmuyor soru tarzın cevap tarzın uzunluğu kısalığı farkediyor

3 0
paylaş
+2

Belli bir cevap sayısından sonra bonus vermesi lazım. Ben 65 soru cevapladığım zaman 400 AP alıyorum en az.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Cevaplarına göre değişir. Ama epey almalıydın 50 ap bonusuda var sonuçta. Ne kadar aldın ki değdi mi?

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Ben genelde günlük 60 soru cevaplamaya çalışıyorum ve 300 kusurlerde puan kazanıyorum ama son zamanlarda baya az ap geliyor malesef

2 0
paylaş
1 yorum
+3

Eğer yüksek Ap kazanmak istiyorsan sırf soru cevaplamış olmak için yorumlar yazma o zaman sitenin gidişatına göre pek kazanman söz konusu olmuyor.Yazdığın cevapların kendi düşüncelerin ve görüşlerin ile örülü olması yani özgünlüğü çok önemli .Ve kopya olmayan içeriklerden bahis edersen kazançlı çıkarsın.

3 0
paylaş
+2

Bugün ben 50 soru cevapladım ve 200ap felan kazandım. Bonusları kazanamıyorum. Özgün ve kaliteli cevaplar verebileceğin bir soru bulmakta zorlanıyorum. Bende başlayalı 4 gün oldu ve 500ap anca yaptım. Normalde bu kadar az ap verilmiyor diye biliyorum. Önümüzdeki zamanlarda düzeleceğini umuyorum.

2 0
paylaş
+3

Ap sayısı verdiğimiz cevaplara yöneliktir. Verdiğimiz cevapları dikkat edersen ve doğru yazarsa kendimize özgün yazarsak daha fazla kazanıyoruz. Bir de cevap hakkı bonus var. Onlar da eklenirse güzel bir kazanç olur.

3 0
paylaş
+2

Ahmetesor da günlük nitelikli ve özgün 25 cevaba 50 ap bonus, günlük 50 cevaba 100 ap bonus geliyor. Bu durumda en az 300 ap kazancınızın olması gerekir. Bence günlük soru ve cevap limitlerinizi özgün ve nitelikli olarak tamamlarsanız kazancınız da yükselir.

2 0
paylaş
+1

Bu stabil mi kazancı yok. O istatistikte bir başkası çok kazanırken yine aynı istatistikte az kazanç edebilir. Yani sorduğun sorulara veya cevaplara göre değişmektedir.

1 0
paylaş
0

Bir günde 65 soru cevaplamissan cevap sınırı bonuslari ile beraber 150 garanti ondan sonra ise sizin nasıl cevaplar yazdığınıza bağlı güzel cevaplar yazmış iseniz 500 ap olamasi lazim öbür türlü yine en az 350 üstü yapmış olmanız lazım yanı.

0 0
paylaş
+2

Eğer sistemin aradığı niteliklere cevaplar verdiyseniz 400-500 AP civarında bir kazancınız olmuştur. Bu miktarın çok altında kaldıysanız eksik yaptığınız bir şeyler olabilir. Zaten sadece 25. ve 50. cevaplarda toplam 150 AP almış olmalısınız.

2 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.