+1

Çukur dizi

+1

Prison Break hayatımda izlediğim en iyi dizidir ve yeri bende ayrıdır. Onun dışında Breaking Bad, Sherlock ve Arrow filmlerini de severek izledim ve tavsiye ederim.

1 0
paylaş
+1

Sherlok filmleri dizileri gerçekten çok iyi birde. Doktor Who vardı çok bilinmez ama onu bir ara çok seviyordum. Türk dizilerindende ufak tefek cinayetleri seviyordum ama dizi son zamanlarda bozuldu ve final oldu

+1

Eski diziler daha çok severek izlerdim. O dizilerde aile sıcaklığı vardı. En çok çiçek taksi dizisini çok severek izlerdim.

1 0
paylaş
+2

Ben geçtiğimiz yıllarda The Killing adlı bir dizi izlemiştim. O dizinin etkisinden uzun süre çıkamamıştım. Birde Dexter adlı diziyi çok severek izlemiştim.

2 0
paylaş
+1

Kore dizisi vardı bi tane adı " The Heirs" diye mükemmel bi diziydi tavsiye ederim.

1 0
paylaş
+1

Kiralık aşk sanırım ya.. Ama avrupa yakası da var.. Alemin kralı da var türk malı da var. :// Çok var yaa birini saysam diğerinin hatrı kalır olmaz :(

1 0
paylaş
+1

Eski zamanların Akasya Durağı'nı çok özledim, her bölümünü severek ve kaçırmadan izlerdim. Gerçek ailenin, yaşam mücadelesinin ve komedinin yer aldığı muhteşem bir diziyidi hiç unutamıyorum.

1 0
paylaş
+3

Leyla ile Mecnun dizisi çok farklıydı samimiydi doğaldı karakterler halktan insanlar gibiydi her karakterin ayrı bir güzelliği vardı ama maalesef final yapamadan kaldırıldı

3 0
paylaş
+1

En beğendiğim diziler arasında Kurtlar Vadisi, La Casa De papel, lost ve büyük kaçış izlediğim dizileri vardır.

1 0
paylaş
+1

Hatırlamıyorum ama elbette vardır güzel bir tanesi

+1

7 Numara ve Ekmek Teknesi unutamadığım dizilerdendir. En çok beğendiğim, güldüğüm diziler bunlar oldu. Hem senaryolar hem de oyunculuklar gayet iyiydi.

1 0
paylaş
+1

valla prison break'i bir kere izlemiştim, ne sıkıcı deyip kapatmıştım, abim de sen anlamamışsındır ondandır demişti, böyle 10 dk izleyememiştim. onu diyebilirim, coupling güzeldi friends yine.. bunlar geliyor aklıma...

1 0
paylaş
+1

Avatar-The Last Airbender anime dizisi.
En sevdiğim dizidir, komik olması ve sürükleyici olması çok güzel, kendine has dünyası da muhteşem. Hala izlerim ve sıkılmıyorum. Öğretileri de çok güzel.

+1

Gelmiş geçmiş en büyük dizi film bence kurtlar vadisiydi. Bayanlar sevmiyordu ama gerçek buydu yani çünkü senelerce yayınlandı ve her bölümü ne kadar saçmalıklar yaşanıyor olsa bile buna göz yumarak seyrederdik. Racon kesmiyorum, kafa kesiyorum sahnesi harikaydı.

1 0
paylaş
2 yorum
0

Ezel dizisini çok beğenmiştim. Zamanına ve hatta bugüne görede en iyi filmlerden biri bence.

0 0
paylaş
0

Şubat uçurum suskunlar konu olarak çok iyilerdi bana göre dream high pretty little liars ilk 6 sezonu

0 0
paylaş
0

Leyla ile Mecnun :)

0 0
paylaş
0

Bu zamana kadar çok fazla diziyi takip etmedim. Bir tek Arka Sokakları izlerdim. Ama Çukur dizisi çıktı çıkalı arka sokakları da takip etmez oldum. Sadece ne olmuş ne bitmiş diye youtubedan videolarına bakıyorum. Çukur'un bir tek bölümünü bile kaçırmadan izliyorum ama.

0 0
paylaş
0

Prison break ve lost dizisi izlediğim en dizilerdir ve herkese tavsiye ederim.

0 0
paylaş
+1

Kiralık aşk
Leyla ile mecnun
Ekmek teknesi
Bizimkiler
Karadayı
İmparatotiçe ki
Kralın kızı
Davinci demos
Hayat ağacı
Bu dizilerden çok etkilendim

+1

Önceden Arka Sokaklar'ın takipçisiydim. Neredeyse hiç kaçırmazdım. Ama Çukur dizisi çıktı çıkalı Arka Sokaklar dizisini sadece youtubedan kısa videolarından takip ediyorum.

1 0
paylaş
+1

Sıfır bir efsane bir dizi ama blu TV de

1 0
paylaş
+1

Bugüne kadar severek izlediğim tek dizi Kırgın Çiçekler oldu. Her bölümünü kaçırmadan izledim ve hatta hala verilen tekrarlarını bile izliyorum. Bitmesine çok üzüldüm gerçekten yeniden başlasa yeniden aynı hevesle izlerim.

1 0
paylaş
+1

En sevdiğim Dr Who'dur.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.