+1

Bence uygulamada ki kur sitenin kazancına göre belirleniyor, sitenin reklam geliri gazla olursa ap kuru yüksek oluyor eğer reklam gelirleri düşük ise bugün olduğu gibi ap kuru dibe vuruyor.

1 0
paylaş
+2

Uygulamanın kuru yürürlüğe girdiğinde sistemin borsa gibi işleyeceği söylenmişti site yönetimi tarafından.. Öyle olup olmadığını da site yönetimi bilir doğal olarak.. Bizim kişisel gözlemimiz bu konuda yorum yapabilmek için yeterli olmaz.. Ancak daha sonra yapılan bir duyuruda kurun "Türkiye ekonomisi şahlanana kadar" artmayacağı açıklandığı için artık bir artma söz konusu değil.. Daha da düşer mi, onu da bilemiyorum..

2 0
paylaş
+1

Önceden kurun fiyatlarını Bizim belirleyeceğimiz de dahil bir duyuru vardı yani bizim burada kur alıp yani puanları alıp satmamız kazanmamız buraya üye kazandığımız gibi şeyler Bir de sitenin reklamını gelirlerinden sağladığı paralarla ilgili olarak artık eksilmesi sağlanacaktı

1 0
paylaş
+1

Sitenin kazancına göre olabilir diye düşünüyorum site çok kazanırsa çok dağıtır diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Kur değeri reklamların gelirine göre belirleniyor. Reklam geliri düşük ise kur düşer. Yükseldiği takdirde kur yükselir. Şuan kur düşük olduğuna göre reklamlardan gelir fazla değil.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler