+1

Ap Kuru düşünce hakkım olanı alamadığını düşündüm...

1 0
paylaş
+2

Site neyi amaçlıyor onu bilmediğim için bir şey düşünmüyorum. Önemli olan düzgün içerik girmek mi, yoksa boş boş 2 satır yazı yazmak mı, yani bence ne istediklerini onlar da bilmiyor. Kaliteli yorumlara bonus gelmezken, saçma bir yoruma bonus gelebiliyor. O yüzden bir şey düşünmüyorum.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Siteyi, benim gibi eglence sitesi olarak gorurseniz bence daha cok sey kazanirsiniz (;

1 0
paylaş
0

Son birkaç gündür siteden elde edilen kazançlar bayağı bir düştü, hatta günlük cevap bonuslarımızıda alamadık. Umarım kur yükselir ve bütün bunlara değer, işte o zaman bu siteden hakkımı aldığımı düşünebilirim.

0 0
paylaş
+1

Ben artık bu kategoride ne soru açarım ne de yorum yaparım bu saatten sonra. Çünkü faydasını görmedim, sürekli kafa patlatıyoruz. Hiç bir soruya cevap yok, çözüm yok, muhatap olacak kimse yok. Kendimiz konuşup kendimiz cevaplıyoruz.

1 0
paylaş
+1

Eğer siteçin verilen zaman ve emek düşünülürse elde eden kazançlar kesinlikle karşılığı olamaz. İyi zaman geçirmek mi denir ya da bağımlılık mı denir buna bilemiyorum. Bir de haksızlığa uğradığımı düşününce ben bile anlam veremiyorum neden burada olduğuma.

1 0
paylaş
+1

Ya tabi oturduğum yerden soru sorup ve cevaplayıp para alıyorum çok güzel bir şey alıyorum sonuçta ama az alıyorum be çok az alıyorum keşke kur biraz yükselse 0.004 olsa ona bile razıyız be.

1 0
paylaş
+3

Kur bence şuan çok düşüktür. Ayrıca bonus ap'lerinde azalması çok kötü oldu. Kur 0.005 bile olsa biraz rahatlatır. Ama esas olması gereken kur bence en az 0.01'dir.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.