+11

Bu fotoğraf size ne ifade ediyor ?

Bu fotoğraf size ne ifade ediyor ?
    -   Görüş
11 0
21 yanıt   -  
+1

Sade doğal harika bir köy hayatı

1 0
paylaş
+1

Sakinlik huzurlu bir hayat tabi bize evin penceresini gösterdin nerede hangi bölgede olduğu önemli kalkıp bağcılarda filan gibi mahallelerde ise oda olmaz bulunduğu konumda önemli bir husus ama güzele benziyor

1 0
paylaş
+2

İçi seni, dışı beni yakar. Dış cephe botanik olarak süslenmiş, insanın içini açan güzel ve huzur verici ev algısı yarattı bende.

2 0
paylaş
+2

Ben bugün bu fotoğrafı görünce dedimki içimden oh bee.. o küçük küçük aradan sızan güneş ışıklarından bile enerji aldım.. Görsele bakınca istemsizce tebessüm ettim ..Hele o çiçekler nasıl güzel süslemişler orayı renkli renkli :) .. eve can vermişler resmen .. Hele o yukardaki sarmaşık <3 .. Sanki burası böyle yazlık bir yer gibi mesela Cunda adasında bir ev olabilir.. Fotoğraftan böyle tatlı bir rüzgar geldi sanki deniz kokusu ılık bir rüzgar geldi ..

2 0
paylaş
+1

Mis gibi temiz, sessiz, sakin, cıvıl cıvıl kuş sesleriyle köy evi.

+2

Bayıldım, çok hoş, özellikle hazırlanmış bir yer gibime geldi, doğal şekilde böyle görülmüyor çünkü, hele ki o pencereler..
İklimini de tahmin edemeyiz asmalar her yerde yetişiyor, saksı çiçekleri de öyle, ama bu yaz aylarını yansıtıyor.

+1

Kuş cıvıltıları da geliyor arada kulağıma mesela hiç araba sesi duymadım güzel sesli kuşlar birbirlerine farklı melodilerle bir şeyler söylüyorlar, denizin dalga sesleri ve kokusu öff öff daha neler geliyor aklıma yaa yazı çağrıştırıyor .. yüksek bir enerji aldım ..

1 0
paylaş
+2

Ege'de 1980'li yıllardaki sakin bir kasaba evinin camı aklıma geldi. Resmen huzur ve temizlik akıyor. O çiçeklerdeki renk cümbüşü gözlemişiz öyle evleri ve huzuru.

5 yorum
+1

ya bırakın bu işleri Avmler de takılmak metro da yolculuk yapmak istiklal de kızılayda takılmak varken ne işiniz var köy hayatında oraya gitseniz kaç saat durabilirsiniz acaba?
verilen cevaplara yazdım bunu :)) yoksa resim çok güzel lise yıllarımın geçtigi köydeki evlere benziyor

1 0
paylaş
+2

Bu fotoğrafta ben köy yaşantısını anlatan bir kare görüyorum. Bu bence hayatın en güzel yerleri arasında ve şunu da söyleyeyim bu sanırım Ege taraflarında bir bölgede ve oldukça şirin ve refah seviyesi yüksek sorunların olmadığı her insanın mutlu olabileceği mükemmel bir yer görüyorum.

2 0
paylaş
+2

bulunduğu yerde konumda da mutlu olmayı başarabilen bir evi yansıtıyor bence çiçeklerle içini açan her şeyi para pulla alınamayacağını bilen elindekilerin , yapabildikleriyle mutlu olmayı başarabildiğinin resmidir

2 0
paylaş
+2

Kimine huzuru yansıtırken kimisi gitmez istemez. Yaşabmışlıklar önemli böyle ortamda huzuru sağlayacak biri olursa çadırda bile mutlusun ama sana villalar da sunsa evin içinde geçimsizlik huzursuk olursa orasıda dar gelir. Bana kalırsa burası çok güzel kafa dinlenilcek küçük peynir zeytin ekmek kahvaltısı ve gün boyu doğayla başbaşa

2 0
paylaş
+1

Köyde yaşayan yaşlı ciftin evini. Huzur içinde tek yapmaları gereken günlerini huzur ve sevgi içinde gecirmesi gereken bir çift. Köyde bir sahil kasabası gibi bir yerde olabilir.

1 0
paylaş
+2

Aha dedemin evinin aynısı kendine ait bir bahçesi, üzerinde çardak niyetine dolandırılmış üzüm asması, rengarenk çiçekler bana çocukluğumu yaz tatillerinde gittiğimiz memleketimi, dedemlerin evini evi ev yapan babanemi hatırlattı.

2 0
paylaş
+1

Güne mükemmel başlamak için güzel bir sebep

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Oooo manzara muthis insanlarin gerek emekli olunca yada calisma hayati boyunca kurdugu kafa dinlemek istedikleri hep birgun boyle bir hayat kuracagimbkendime diye dusundukleri hayallerini susleyen o pembe panjurlu ev varya ordan bir manzara nakledilmis sanki.hayalllerin gercegi buldugu bir fotografdan kare. Guzel bi manzara.

+1

Çok güzel fotoğraf benim için iki kişilik doğal köy yeri bence doğallıkla doludur kuşlar kelebekler cıvıl cıvıl sehir hayatindan uzak guzel bir ev rengarenk çiçekler ay çok güzel o evde yaşamak her sabah çiçekler sulanır güzel kokardir çok doğal çok güzel.

1 0
paylaş
+2

Aşk, huzur, şiir :)

2 0
paylaş
+1

Bu fotoğraf eşli zamanlardaki yaşamı anlatmaktadır. Çokça köy yaşamının resmî bulunuyor. Bu evde yaşamak apartmanlarda veya sitelerde yaşamaktan daha iyidir.

1 0
paylaş
+1

Küçük şirin bir köy evini anımsattı. Sanki bir pazar sabahı oradaymışım da kahvaltı edecekmişim gibi bir yer.

1 0
paylaş
+1

Mutluluk huzur içinde bir yaşam keşkeler vesaireler neler neler ifade ediyor bakınca bile insanın içi ciz ediyorsa düşün neler anlatıyor anlayana

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.