+4

Bu bardak altlıkları nasıl? Resimli.

Bu bardak altlıkları nasıl? Resimli.
    -   Görüş
4 0
8 yanıt   -  
+2

Güzel çalışma olmuş basit ve yapımı kolay görünüşü güzel benim çok hoşuma gitti. En kısa zamanda bunun uygulamasını yapmayı düşünüyorum. Bu yaptığınız bardak altlığı projenizi çaldım haberiniz olsun.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Farklı bir tasarım olmuş ama zamanla kararacaktır

1 0
paylaş
+1

Arkadaşımla birlikte yaptık bu bardak altınlarını bir çok modelini. Hatta çubukları istediğimiz renklere boyadık. Biz çalışma masamızın üzerinde kullanıyorduk. Pek kullanışlı gelmedi sadece görüntü açısından güzel duruyor. Birde biraz araştırsanız çerçevede yapıyorlar biz çerçevesini uzun süre kullandık. Daha kullanışlı gelmişti bize.

1 0
paylaş
+1

Çok kullanışlı olduğunu sanmıyorum. Ama fikir, görüntü ve basitliği güzel

1 0
paylaş
0

Herkesin yapabileceği kolay bir uygulama. Hem ekonomik hem göz doldurucu bir çalışma olmuş

0 0
paylaş
+2

Ben beğenmedim çünkü bardak altlıkları dümdüz olmalı ben ancak dümdüz oldugunda rahat edebiliyorum, bu altlıkta boşluk var ve ipler var bu sebeple kesin üstüme dökeri, biliyorum çünkü :/
Ama görsel olarak çok tatlı duruyor.

+1

Kendin yap tarzı işte değerlendirmek bir takım şeyleri güzeldir eğer evinde bu çubuklardan varsa yapabilirsin ya da bu çubuklar ne kadardır ki pahalı değilse alıp yapabilirsin düşük maliyetli kendinin yapmış olduğu bir bardak altlığı olabilir güzel de olur eğer bardağın altını ıslak tutmazsan da uzun ömürlük olur kullanırsın uzun süre denenebilir yani öyle kötü değil hatta üzerine biraz daha düşünüp daha da geliştirebilirsin yapacaksan da şimdiden kolay gelsin :)

+1

Bu gibi birçok tasarım internette ticaret amaçlı bizlerle buluşturuluyor. Bu tasarımlar genelde Ar-Ge olarak ortaya çıkıyor. Gençler ve özellikle üniversitede görsel sanatlara dair bölümlerde okuyanlar bu gibi şeylerle fazla ilgilenmekte. Genelde bu ürünlerin pek masrafı yok ancak bize biraz pahalıya satılıyor. Bunları satın almak yerine kendimiz de evimizde çok daha güzellerini ortaya çıkarabiliriz. Örneğin paylaşımını yaptığınız bu altlıkları geliştirerek çok daha güzel bir şekilde evinizde imal edebilirsiniz hem de çok hesaplı olur. Bu çubukları genelde eczanelerden temin edebilirsiniz. Aile hekiminizden rica etseniz de sizden esirgemeyecektir.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.