+4

Bugün yanlış hatırlamıyorsam ek olarak 100 ve 150 ap bonuslarını alamadım. Yanlış hatırladığımı da sanmıyorum. 170 cevap yazmıışm. Yarısı geyik sohbet olsa ki o kadar sanmıyorum yine de gelmedi yani. Size geldi mi?

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Hayır kalkmadı. Tam 50. Cevapta bonusu vermiyor olabilir. Ama senin 50. Cevabının üzerinden çok fazla cevap geçmesine rağmen gelmediyse bi sıkıntı olabilir. Açıkçası bana 25. Ve 50. Cevabım da bonus puanları aldım. Yani site kaldırmadı bonus puan hâla geliyor.

3 0
paylaş
+3

Bana geldi bugün ellinci ve yirmibeşinci cevap bonusları geldi. O konuda sıkıntı yok yan. Ama daha yüzüncü cevabımı yazmadığım için o konu henüz muallak. :)

3 0
paylaş
+4

@Sermolla 170 adet cevap verdim ne 100 ap geldi ne de 150 ap. Eğer kalkmadıysa saçmalık yani gelmemesi.

4 0
paylaş
+3

Ben Siteden para filan çekemedşm siz çektiyseniz şanslısıbnız şimdi 1 ap 3 krş fialna önceden 13 krş du

3 0
paylaş
+3

Dün yanılmıyorsam 27. cevabımda 20 ap bonus verdi. Ama bu sadece bildirimde kaldı. Hesapladığım zaman ekleme yapılmamış oluyor ve yaklaşık 2 ap fazladan kalıyor. Sitede de bazı kullanıcılar bu durumdan şikayetçi. Daha 16 soru yanıtladım bugün inşallah 25 yanıtta gelir puanlarım.

3 0
paylaş
+2

Ben daha 25 cevabıma bile gelmedim. Onu alırsam ancsk onu söylerim. Belki de almışsınız gözden kaçmış olabilir diye tahmin ediyorum. Eğer kalkarsa da site farklı bir şey yapacaktır. Ben mesela fazla bonus alamıyorum. Ondan dolayı ara verdim.

2 0
paylaş
+3

Evet bugün bende fark ettim. Normalde 50. Cevapta bonus verirdi. Bugün 70. Soruda 100 bonus verdi bana . Ve bugün hiç 50 AP almadım. Hakkım yenmesin Ahmet bey lütfen karın tokluğuna çalışıyorum.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

@cherubgirl 30 AP hdkdhdk :)

2 0
paylaş
2 yorum
+2

ben bugün ilk defa 51.cevapta aldım.üye olduğumdan beri bu kadar erken alamamıştım.bazen 60 cevaba ulaşınca bile alamıyorum.şimdi sırada 100 cevap ödülü var.gün bitmeden ona ulaşmayı hedefliyorum.

2 0
paylaş
+2

cherbgirl her yerde seni görüyorum yeter gari gençlere yol verelim

2 0
paylaş
+2

Biz de genciz. Siz de yazın siz de gözükün :D @ozknshn

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Yok kalkmadı, ben alıyorum hala en azından , zaten bu bonuslara dair bir açıklama olmadı, kalksa da olmaz açıklama. Sen bugün çok sık geyik içeriği yazdığın için algoritmayı yanıltmış olabilirsin. Çünkü kapsamlı cevaplarda sayısında ya da sayıyı geçince veriyorlar. Kısa cevap verenlerde bu sayı ilerliyor.

+1

Ben dün onu aldım ve site veriyor. Sanırım sizler de almışsınız ama gözden kaçmıştır diye tahmin ediyorum. Çünkü ben aldıysam sizlerin de alması gerekiyor. Ben aldıktan sonra kaldırmış olsalar bilemiyorum.

1 0
paylaş
+1

Ben siteden 50. Cevap bonusumu hep aldım yani kaldırıldığını düşünmüyorum. Ama bana 50. Cevap bonusunu sürekli gecikmeli olarak verdi mesela 67. Cevabımda 100 AP kazanabiliyordum.

1 0
paylaş
+1

Galiba yok öyle birşey ben 50. Sorumuda tamamladım ama herhangi bir bonus alamadım

1 0
paylaş
+1

BEncede kalktı ben de 50 cevap verdim ve bana en fazla 10 Ap verdi

+1

Dün 70 e yakın cevap verdim almadım bonus falan bu ikinci kez oluyor

1 0
paylaş
+1

Kaldırılmış olamaz, bende bugün 50 cevaba gelecek 100 ap bonusunu aldım. Çünkü arada sırada kazanç analizine bakıyorum. Bence almışsınız haberiniz yoktur. Yani gözden kaçmıştır.

1 0
paylaş
+1

Yok yok bana geldi geliyor da bugün de geldi geceden aldım kendisini :) Çok da güzel geldi şifa gibi.. Uyuyacaktım uykum da kaçtı ya.

1 0
paylaş
+1

Ben hala 1 ap bile kazana madim bakalim nazil oluyor

+1

Cevap sayıları bonusları da olmasa zaten kazancımız baya az olacaktır. Zevk amacıyla bizler de genel olarak cevaplar vermeye çalışıyoruz ve onlar da gelmese kötü olur.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.