0

Aynen yaşım 25 olmasina ragmen 19 gibi gösteriyorum kötü bir durum benim icin

1 1
paylaş
+1

Boyum zaten maşallah aldı başını gitti. Bizim sülalede selvi boylu olmayan az kişi vardır zaten. Havasından mı, suyundan mı memleketimin bilmiyorum. Kilom tabi ki bu durumda boyuma göre daha az.

1 0
paylaş
+1

1.85 boyuna sahip 81 kilo olan bir insanım. 90 olsamda sırıtmaz gibime geliyor vücut geliştirme sporu ile ilgilendiğim için gayet memnunum halimden :)

1 0
paylaş
+1

Birkaç yıl önce ciddi anlamda kilolu bir insandım, boyum ve kilom birbirine orantılı değildi malesef. Diyetisyen yardımı sayesinde düzenli kilo vererek şuan ki yaşım, boyum ve kilom hepsi birbiri ile orantılı.

1 0
paylaş
+1

Boyum 1.80 kilom 87 aslında normalde ancak göbek için yapabilecek bir şey bulamıyorum, orantısız olan göbek, bu da bekar hayatında alıştığım hızlı yeme, dışarıdan yemek yeme, hareketsiz yaşamdan dolayı oldu. Orantısız olan o gitmesini istiyorum yerleşdikçe yerleşiyor.

1 0
paylaş
+2

Kilom ve boyum birbirine göre orantılı. Fakat ben her zaman daha uzun boylu olmayı istemişimdir. Gerçi ortalamaya göre uzun sayılırım. Boyum 1.68 ve 62 kiloyum.

2 0
paylaş
+2

Boyuyla kilom doğru orantılı değil. İkisi de üç haneli. En azından bir tanesi yani.kilo iki haneli. Başında 7 veya 8 haneli bir rakam olsaydı iyi olurdu.

+1

Boyum iyi ama kilom az bana göre biraz daha kilo alirsam hiç fena olmaz.

1 0
paylaş
+1

Evet zaten öyle değil .D boyum 1.65 kilom 42-45 arası geziniyor.. Ama sağlıklı olduğum için yani bir sağlık sorunu teşkil etmediği için kilo almaya uğraşmıyorum. Zaten belli bir yaştan sonra alacağımı biliyorum o yüzden hiç kasmıyorum..

1 0
paylaş
+1

Çok şükür boyum ve kilom orantılı neyse ki kilo takıntısı olan bir insanım zaten o yüzden şuan ki halimden memnunum ne çok zayıf ne de çok kiloluyum

1 0
paylaş
+1

Boyum 1.80 kilom ise 72 ve gayet orantılı olduğunu düşünüyorum.Geçen sene boyum uzun olmasına rağmen çok zayıftım bu sene toparladım.

1 0
paylaş
+1

Evet düşünüyorum malesef bu durumu da yakın zamanda çözecem

1 0
paylaş
0

Elbette ki hayır boy ve kilom orantılı bir şekilde.
Bu kanıya nereden vardın dersen milli savunma üniversitesi kayıt başvurusu yapmadan önce boy ve kilo orantısının bir çizelgesi vardı ve ben bu çizelgeye göre orantılı diyorum.

0 0
paylaş
0

1.83 boyundayım ve 72 kiloyum boyum uzun olduğu için zayıf görünüyorum ve bana sürekli zayıfsın diyorlar aynada da pek beğenmiyorum zaten kendimi o yüzden boyum ve kilom pek orantılı değil galiba :(

0 0
paylaş
0

hayır tabiki öle bişe olsa bikere boyum 1.95 olurdu kilomda 60 ama ben 63 kilo 1.92 boyuna sahibim :D o yüzden benim için bu kural geçersiz

0 0
paylaş
0

1.85 boyum 125 kilom var hiç orantılı değil yani kilo vermeye çalışıyorum ama zor ya pek veremiyorum ne yapsam bilmiyorum

0 0
paylaş
0

Evet biraz oran tutmuyor benim. Ama çok değil orana göre 3 kilo fazlam var sadece.

0 0
paylaş
0

Boyum ile kilomun orantısız olduğunu düşünüyorum. Hatta doktora gittiğimde, doktorun da aynı şeyi söyledi boyum 1.75 kilom 55 Sizce orantılı mı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.