+4

Bunun sebebi orada büyük rant peşinde olduklarından bizim oraları düzeltmemizi istemiyorlar. Adamların resmen planlarını bozduk o yüzden kuduruyorlar.

4 0
paylaş
+4

çünkü yediremiyorlar bizim ülkemizi parçalamak istiyorlar o terörist denilen köpekleri besleyerek bizim askerimize saldırmalarını istiyorlar daha doğrusu bizim ülkemizde gözleri var bizim askerimizde o teröristlerin a*ına koyunca bunu yediremiyorlar

4 0
paylaş
+3

Bunun sebebi çikarlarına ters düşmeleridir suriye meselesi en çok bizim ülkeye zarar veriyor. Bunlarda bizim zarar görmemizi istiyorlar ve biz sorunu çözerek onların amaçlarına duvar örmüş oluyoruz bunu istemedikleriden dünyaya bizi kötü gösteriyorlar.

3 0
paylaş
+3

Çekemiyorlar bizi...

3 0
paylaş
+2

biz malız çünkü

2 0
paylaş
+2

Çünkü çekemiyorlar. Bizim gelişip büyümemizi istemiyorlar. Zamamnında biz bir şeyler yapıcaz dediğimizde inanmadıkları için karşı da gelmiyolardı. Baktılarki biz bir şeyler yapıyoruz harbiden karşı çıkmaya başladılar.

2 0
paylaş
+1

Yıllardır diğer ülkeler tarafından dışlanıyoruz hiçbir zamanda hak ettiğimiz saygıyı alacağımızı düşünmüyorum. Son yıllarda yanımızda olduklarını fikir birliği olduğunu söyleselerde gerçek sorunlarda, gerçek yüzlerini ortaya koyuyorlar.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.