+2

Her kes gibi açıp dinliyorum müziği tabi her zaman değil arada ama şu bir gerçekki müzik ruhu dinlendiriyor

2 0
paylaş
+1

Çalışırken son ses müzik dinlemiyorum, hatta normal zamanlarda da son sese müzik dinlemem ben. Müziği kulağımı rahatsız etmeyecek ve başımı ağrıtmayacak seste dinlerim.

1 0
paylaş
+1

Muzigin sesini asiri acip is yapmam. Hem dikkatimi dagitacagindan hemde yanlis yapacagimi dusundugumden aşıri yuksek muzik dinlemezdim. İş yaparken muzik dinleyeceksemde az acip isime kontrasyonumu bozmayacak kadar ses acip dinlerim. Ayrica is kazalarinin bir sebebide is yaparken farkli bir isle ugrasmak yuzunden oluyorken ben is kazasi gecirmemek icin yuksek sesle muzik dinleyerek is yapmazdim.

1 0
paylaş
+1

İş yaparken müziğin sesini çok açmam dikkatim dağılır çünkü.Ancak moralim çok bozuksa son ses müzik dinlemeyi severim beni kendime getirir resmen moral bulurum.

1 0
paylaş
+1

pek fazla açmam çünkü her ne yapıyorsam düzgün yapamam konsanstrasyonumu bozar ve iş düzgün yapmama engel olur

1 0
paylaş
+1

Hayır müzik alttan alttan gelmeli benim için fazla sesi açık müzikleri sevmiyorum.

1 0
paylaş
+1

Evet ben sesli sesli müzik dinlemeyi çok seviyorum hele de bir işle uğraşırken can sıkıntımı alıyor o işi daha zevkle ve çabuk bitirmeme sebep oluyor. O yüzden genelde müziğin sesini son açıp işim bitene kadar dinlerim.

1 0
paylaş
+2

Sonuna kadar açıp dinlemem ama müzik dinlemeden de iş yapabilmenin pek mümkün olmadığı düşüncesindeyim.

2 0
paylaş
+2

Müziğin sesini son ses açmıyorum. Kendim duyabileceğim şekilde açarım. Müziğin sesini son ses açıpta kimseye rahatsızlık vermeye hakkım yok.

+2

Valla müzik benim vazgeçilmezim olduğu için her yerde son ses dinlerim kendimi daha fazla motive ederim

2 0
paylaş
+2

Malum müzik ruhun gıdasıdır derler,bir şeylerle uğraşırken eğer keyifliysem müziğin sesi duruma göre değişebilir ama hiç bir zaman aşırı derecede yüksek sesli olarak açmayı tercih etmiyorum.

2 0
paylaş
+1

Evet dinlerim. Terapi gelir ve eşlikte ederim. Ruhun gıdası onuda beslemek lazım sonuçta.

1 0
paylaş
+2

Kulaklıksız son ses açarsam bütün komşular tepeme biner. Kulaklıkla yaparsam kulaklarıma zarar veririm.O yüzden son ses açmam genelde.

2 0
paylaş
+4

Ben biraz tersim ya, müzipin sesini sonuna kadar açarsam yaptığım işe konsantre olamam ki, kafam dağılır, bildiğimi de unuturum kötü olur.

4 0
paylaş
+2

Yaptığım işe odaklanamam o yüzden ya müzik dinlemeliyim ya da işimi halletmeliyim

2 0
paylaş
+2

Neyle meşgul olursam olayım, hiçbir zaman müziğin sesini sonuna kadar açmam.. Hiç hazzetmediğim bir şeydir bangır bangır müzik dinlemek! Ancak sessizlik de sevmem.. Bilgisayarımı açtığım zaman ilk işim müzik açmak olur.. Arka fonda müzik hiç eksik olmaz..

2 0
paylaş
+1

Yapmayı en çok sevdiğim şey diyebilirim. Özellikle puzzle yaparken çok severim. 2000 ve 3000 parçalık puzzle yaparken ne kadar iyi geldiğini anlatamam. Meditasyon etkisi yaratıyor. Müziği dinlerken aynı zamanda bağıra bağıra ona eşlik etmek ve müziğin ritmine vücudumuza eşlik etmek inanılmaz keyifli. Herkes hayatında 1 kere de olsa bu duyguyu yaşamalı bence.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler