+4

Bir olayı abartarak anlattığım oldu. Çok da güzel abartırım sanırsın kırk yıllık müzevvir. Adeta yaşlı kadın ruhu girer içime. Hatta o derece ki develer tellal pireler berber olur

+4

Ben bazı olayları abartıyorum. Özellikle sinirlendiğim konuları. Biri benim hakkımda olumsuz bir şey desin hemen abartarak anlatıyorum bir başkasına. Sinirlenince gözüm bir şey görmüyor. Bir de umursamama gibi bir yapım olmadığı için daha da zorluk çekiyorum bu konuda.

4 0
paylaş
+3

Ben genelde cok can sikici bir olay yasarsam ancak o zaman abartirim. Biri beni kizdirirsa ve arkadasima anlatirken abartikca abartir kendimi hakli cikarmaya calisirim. Ayrica yegenlerime masal anlatirken yasadığım bir olayi sanki masalmis gibi ballandira ballandira anlatir bazen anlattiklarima kendim bile inanacak kadar gercekci abarttigim bile olmustur.

3 0
paylaş
+1

Evet bazen ben de abartabiliyorum bazı olayları.. Sinirlenince ve birini beğendiğim zaman genelde yapabiliyorum..

1 0
paylaş
+1

Komik bir olay yaşandıysa onu abartarak kendi süslü kelimelerimi, hal ve hareketlerimi de katarak anlatıyorum. Çünkü öteki türlü sade olay yaşandığı gibi anlatırsam komik olmaz.

1 0
paylaş
+1

Abartmayı sevmem ama bir kere yapmıştım

1 0
paylaş
+1

Evet çok oldu. Çünkü insan öyle bir gaza geliyor ki... Anlatamam.

1 0
paylaş
+1

Ben abartarak anlatmaya bayılan birisiyim.Herkes bu yönümden dolayı çok alay ediyor :D pireyi deve yapmakta üstüme yoktur.

1 0
paylaş
+2

Evet abartarak anlatırım hatta adım çıktı bu konuda, bir de @kitapokumayıseviyorum dan dinleyelim olayı derler, abartmamı dinlemek için. Başımdan geçen olayları da abartırım ki hayatımıza renk gelsin.
Abartmak iyidir, akılda kalır. Bu şaka için yoksa önemli bir konularda ayna görevi üstlenirim. Neyse odur.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.