+3

Bir insanın sorusuna sorusunu beğenmedim butonuna sorduğu soruyu beğenilmediği ve gıcıklık olsun diye beğenmedim butonuna basılır.

3 0
paylaş
+2

Ben beğenmediğim soruları zaten cevap vermiyorum ben de gerek kalmıyor versen bile beğenmedim butonuna basmam. Ben genellikle hep beğendim butonuna basarım.

2 0
paylaş
0

Benim anladığım kadarıyla insanlar bazı soruları beğenmiyorlar yani o soruya fazla Değer vermiyorlar gibi geliyor Onun haricinde de bazen burada okuduklarıma göre soruları çok iyi olsa dahi insanlar ona art niyetli davranabilirler.

0 0
paylaş
+1

Soruyu beğenmemiş olabilir. Piskolojik olarak baskı uygulamak ister. Bunlara kafa yormaya, takılmaya gerek. Ben beğenmiyor isem soruyu ya da cevabı eksilemem. Bazen like atayım derken yanlışlıkla eksi atıyorum.

1 0
paylaş
+1

Sorusunu saçma bulurum ondan basarım

1 0
paylaş
0

Onu bana da yapanlar olmuştu.Hatta bir ara baktım 4 kişi birden yapmıştı.İnsanlar eğleniyorlar herhalde ya.Ben hep eğlence anlayışlarının bu olduğunu düşünüyorum..

0 0
paylaş
0

Bencede ya soruyu beğenmemiştir yada direk ilgili kişiye gıcıklığı vardır diye düşünüyorum.Belkide beğen butonuna basayım derken eli kayıp ya da farkında olmadan beğenmedim butonunada basmış olabilir gerçekten.Takıntı yapma sen yinede arkadaşım çizgini bozma yüremeye devam et yolunda.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.