+2

Bir insanın sorusuna sorusunu beğenmedim butonuna sorduğu soruyu beğenilmediği ve gıcıklık olsun diye beğenmedim butonuna basılır.

2 0
paylaş
+1

Ben beğenmediğim soruları zaten cevap vermiyorum ben de gerek kalmıyor versen bile beğenmedim butonuna basmam. Ben genellikle hep beğendim butonuna basarım.

1 0
paylaş
0

Benim anladığım kadarıyla insanlar bazı soruları beğenmiyorlar yani o soruya fazla Değer vermiyorlar gibi geliyor Onun haricinde de bazen burada okuduklarıma göre soruları çok iyi olsa dahi insanlar ona art niyetli davranabilirler.

0 0
paylaş
+1

Soruyu beğenmemiş olabilir. Piskolojik olarak baskı uygulamak ister. Bunlara kafa yormaya, takılmaya gerek. Ben beğenmiyor isem soruyu ya da cevabı eksilemem. Bazen like atayım derken yanlışlıkla eksi atıyorum.

1 0
paylaş
+1

Belki de soruyu beğenmemişler bundan dolayı da olabilir. Neden olmasın ki derim sizlere. Ben genel olarak dislike atmayı sevmem ama bazı sorular vardır, hak ediyorlar.

1 0
paylaş
+1

Sorusunu saçma bulurum ondan basarım

0

Bende genel olarak sorusunu beğenmediğim üyelere bu tür şeyler yaparım. Sonuçta site onu süs amacıyla da vermemiştir. Hal edene verilir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.