+6

Bir ilişkinin uzun süreli devam etmesi için neler gerekir?

Ülke ekonomisi ile Ahmet'esor sitesinin AP kuru arasında bir ilişki varmıdır?

    -   İlişkiler
6 0
29 yanıt   -  
+3

Aşkın ömrünü uzatmak mümkün değil üç yıl bile sürmüyor. İlk günkü gibi taze kalan aşklar yalan oldu. Bir ilişkinin uzun süreli devam etmesi için ille bir taraf alttan almak zorundadır.

+3

Bir ilişkinin uzun süreli olması için ilk önce karşılıklı sevginin olması gerekir. Karşılıklı sevgi insanlar arasında ki ilişkilerin tümünde uzun vadeli olmasını sağlar. Bunun ardından hemen iyi bir üslub, konuşma yine ilişkiler arasında çok önemli bir pay sahibidir bazı ilişkiler oldukça kısa süreli olma sebebi konuşma tarzının saçma sapan olmasıdır. Bir ekonomik durum insanların çoğu yine şiddetli geçimsizlik nedeninden dolayı ayrılık yolunq gider.

3 0
paylaş
0

Bir ilişkinin uzun sürebilmesi için kesinlikle karşılıklı güven çok önemlidir bu konuda .. Bir kişi sürekli bir şeyler almamalıdır hediye gibi başka şeyler falan ikisi birden birbirini düşünmelidir..

0 0
paylaş
0

Sabir ve sevgi onun sevdigi kadar sev yada sevme fazla seversen sen sıkılırsın az seversen o gider dikkat etmek lazim

0 0
paylaş
0

Saygı sevgi güven

0 0
paylaş
0

Bir ilişkiyi uzun tutacak şey sevgi ,saygı ve sadakattir.

0 0
paylaş
0

Sevgi saygı sabır sadakat bunlar olsun hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde sürer o ilişki bana göre

0

Seksilik

0 0
paylaş
0

Çok basit bir kural arasında saygı saygı saygı en önemli şey bu saygı olmadıktan sonra sevgide işe yaramaz

0 0
paylaş
0

Bence ilk olarak karşılıklı saygı. Sevgi ilişkiyi bir yere kadar götürebilir ama sonrasında saygı olmazsa ilişki yürümez. İkinci olarak da insanlar birbirini değiştirmeye çalışmamalı olduğu gibi kabul etmeli. Yoksa iki tarafta birbirini yıpratmaktan başka birşey yapmaz.

0 0
paylaş
0

Bir ilişkinin uzun sürmesi için gerekli şey güvendir. Güven sarsıldığı an bir daha o ilişki sağlam durmaz. Eski duruma gelemezseniz. Gerçekten seviyorsanız sakın sakın yalan söylemeyin ve söyletecek duruma da gelmeyin.

0 0
paylaş
0

Sadakatın sağlanması gerekir karşılıklı sadakat güven devam eder ayrıca sevgi saygıda beraberinde gelir..

0 0
paylaş
0

Saygı, sevgi çerçevesinde ilişki yürütenleri de gördük, fazla uzun sürmedi. Uzun ilişkinin sırrı herkesin yaşadığı ilişki ile alakalıdır. Tüm yollar, yöntemler denemesine rağmen uzun süreli ilişkiler parmakla gösterilecek sayıdadır. Bence en güzeli ayrı yaşayıp mesajlaşmak, arada sırada bir araya gelip 6 saat sevişmek. Forever relationship

0 0
paylaş
0

Maalesef yine klise cevaplarla karsikarsiyayim. Bir iliskinin uzun surmesi erkeğe bagli. Erkek, kendisini emanet olarak herseyimle seninim diyen esine sadik olup, alninin teri ile helali ile parasini kazanip hesabini kitabini esine bildirdiği zaman evinde siddeti klavuz gormediği ( dikkat edelim lutfen her evde tartisma olur onemli olan bu tartismayi uzatmamak ve tartismaya aileleri karusturup agir sozler siylememek lazim gelir.) hosgoru - Allah sevgisini ve kisisel merhametini kalbinden eksik etmeyip, sabrini surekli tuttugu zaman, kiskanmayan erkek ya sevmiyordur yada genis mezheplidir. Fakat asiri kiskanclik hastalik yapar sizofren yapar, psikolojiyi bozar.
Bunlara erkek izen gisterir ise iliskiker ( kadina rağmen) uzun surer

0 0
paylaş
+1

Güven sadakat saygı ve en fazla

Sevgi olmazsa birak zaten.

1 0
paylaş
0

Sevgi saygı hoşgörü ve yalan söylememek aldatmamak

0 0
paylaş
0

iki tarafın anlayışlı olması birbirlerine güven vermeleri ve en çokta birbirlerini sevmeleri çok öenmli ilişkini uzun olması için.

0 0
paylaş
+1

En başta saygı olmalıdır sonra da sadakat.. Aşk ve ilk zamanlarda ki heyecan eninde sonunda biter bitmese de azalır geriye kalan saygı olur sevgi olur sadakat olur. Önemli olanda bunları koruyabilmektir.

1 0
paylaş
+1

Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde ilişler son bulmaz diye düşünüyorum. Çift birbirine tam anlamıyla güven sağlamalı, birbirine güvenmeli, iyice birbirini tanımalıdır. Yalan söylenmemelidir.

1 0
paylaş
0

Onunla Hergün farkı aktiviteler yapman gerek ve Karşındaki Kişinin Duygularını Anlaman gerek Ve acı çekiyosa Senninde Ona katılman Eğleniyorsa Eyer Seninde Onunla Birlikte Eğlenmen Lazım Ama Hergün Buluşarak Birbirinizden Soğmayın Ve asla Nefret Edecegi Tavrı Ve hareketleri Sergileme Sonrası Ayrılanıza Kadar Gider Bende Uzun İlişki Sahibiyim ve Bunlar Cidden İşe yarıyor.

0

Güven ve mutluluk

0 0
paylaş
0

Kız arkadaşımla birlikte yaşıyoruz. Rahatlıkla söyleyebilirim ki her şeyden önce unutmamak. O kişinin kim olduğunu, senin kim olduğunu. Günlük işlerde dahi aklının bir ucunda bu kalırsa zaten her şey ona göre şekillenşyor. Güven, sevgi, sadakat asla yıpranmıyor.

0 0
paylaş
0

Anlayışla karşılamak devam etmesi için en büyük faktör. Karşındakini anlamadan zaten ne kadar sürdürebilirsin ki bu ilişkiyi veya karşındaki seni anlamadan. Ortak nokta bulmadan çarede bulamazsın bence. Bu yüzden birşeyi alttan alma ve anlayış gösterme ilişkinin olmazsa olmazlarından. Geri yalan dolan. Zaten ne kadar anlayışlı davranırsan herhangi birşeye onun devamını karşındaki devam ettirir. Alışır sana ve senin ne kadar anlayışlı birisi olduğunu görür ve kendisinide bu duruma çevirir.

0 0
paylaş
0

İki tarafında birbirlerinş cok iyi tanıması lazım iki tarafın da destekci olması gerek birbirlerine güvenmesi gerek iki tarafın da bir taraf bir seyi istemedi ise diğer tarafın üstüne düşmemesi gerek vazgecerse ilişki yonunden daha iyi olur

0 0
paylaş
0

Hem dost hem sevgili olmak gerekli. İki tarafında tüm kapılarını açmış olması gerekli. Güven zaten başlı başına gerekli. Sevgiyi karşı tarafa hissettirmek gerekli. Arasa monotonluktan uzaklaşıp farklı seyler yapmak gerekli. Hayati iki kişilik yaşamayı öğrenmek gerekli.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler