+10

Bir cevaptan nasıl 20 ap kazandım?

Bir cevaptan nasıl 20 ap kazandım?
    -   Ahmetesor
10 0
12 yanıt   -  
+4

Nasil kazandin kardesim ablat bizede

5 1
paylaş
+3

Şimdi cevaplarda uzun ve özgün olmak şarttır arkadaş öncelikle herşeyi kendi cümleleri ile anlattığı için ap kazanmaya hal kazanmıştır ve sitede ona ap vermiştir.

4 1
paylaş
0

Sonucta herşey ortda imla kurlari duzgun kulananlar cok kazancak. Cunku sisten bu şekilde calişiyor diye biliyorum ama uygulma olarak bakildiginda farkli sekilerdede oluyor. Bunu anlamadim ki diyebilmek de olur şey degil. Sistematik bir şekilde hedef alınan her kararı bilmek zorundayım. Evet demiştin de çok kaybetik ya bu saten sora herkes kendi hesabina.

1 1
paylaş
+2

Ben imla kurallarına uygun yazıyorum, hepsi de özgün cevaplar ama kişilerle aynı fikirde olabiliriz. Ben henüz işin rutinini anlamış değilim. Sadece uzun yazmak da yetmiyor. Belirli bir fikri ya da yorumu ilk defa ortaya koyduğunda genellikle AP veriyor ama her zaman değil, oran olarak %30-40 derim. Bazen beklemediğin, sıradan olduğunu düşündüğün cevaplar AP veriyor, deneyimli birinin de görüşünü almak gerekir.

3 1
paylaş
+3

Vallaha ben'de anlamadım imla kurallarına dikkat ettiğimde'de veviyor uzun yazınca'da veriyor bi anlamadım gitti ben'de bu şekilde arka arkaya ap aldığım oldu.

4 1
paylaş
1 yorum
+8

Bir cevaptan 15, 20 veya 30 AP kazanmak mümkündür. Nitelikli, özgün, yeterli uzunlukta yazan, kopya içerik kullanmayan üyeler sık olarak ödül puanlar alabiliyor. O ileti görüldüğünde istemsizce başarı hissi tadıp, mutlu oluyor insan.

9 1
paylaş
+6

tabiki uzun ve özgün cevaplar yazarsan bu bonusları alman mümkündür. kendin içten cevaplarını yazarsan bu bonusları alman dahada sıklasır ve bunda baska gunluk cevap bonuslarıda var 25 cevaba 50 ap 50 cevaba 100 ap veriyor mesela

7 1
paylaş
+7

Umarım herkez daha çok AP kazanır. Ahmete sor biraz daha artırsa puanları daha iyi olur bence.

8 1
paylaş
+4

Belki bir gün biz de bol bol ap kazanırız :)

5 1
paylaş
+8

Aslında düzgün yazılmış, güzel bir cümle çok kolay bir şekilde, 10, 20, 30 AP veriyor. Bu konuda bir sıkıntı yok. Bol kazançlar.

9 1
paylaş
1 yorum
0

Aynen kardeş nasıl kazandın bizede aktar

0 0
paylaş
+1

TABİ KAZANA BİLİRSİN MESELA BEN HİÇ AP KAZANMADIM AMA KAZANMAK İSTİYORUM NOLU AP VERİN BANA

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.