+2

mantıklı deil

2 0
paylaş
+2

fdfdsfsdfsdf

2 0
paylaş
+2

Bu devirde borçlanmadan ev almak çok zor. O yüzden mantıklı sonuçta eve yatırım yapıyorsun boş bişeye değil.

2 0
paylaş
+3

Mantıklı bence, diğer türlü ev almak çok zor. O kadar para biriktirmek yıllarını alıyor insanın ve yaşlanıyor. Genç yaşta ev alabiliyor bu yöntemle. Çalışarak da ödeniyor evin parası.

3 0
paylaş
+3

Mantıklı değil ama mecburen öyle oluyor. En azından kendi evin oluyor. Kendini sağlama almış oluyorsun bir yerde. Sonuçta ev artık senin. Çalışarak ödeyeceksin artık.

3 0
paylaş
+2

Para biriktirip ev almaya kalsalar ev kirası evin giderleri falan para biriktirilemiyor ama kredi çeken birisi aldığı evde oturacağı için kura yerine kredi ödüyor bende birikim yoksa kredili ev almak en mantiklisi

2 0
paylaş
+2

Kira vericeğine ev al kira gibi öde senin evin olsun en mantıklısı bu

2 0
paylaş
+2

Kira vericeğine ev al kira gibi öde senin evin olsun en mantıklısı bu

2 0
paylaş
+2

ödeyebilme imkânına sahip olacak insanlar için borçlanarak ev almak gayet mantıklı Çünkü sürekli o borcu kapatacak gelirleri olduğu için bu insanlar evliliğini rahat bir şekilde alıp o evde de yaşayabilirler Ama yarına Garantisi olmayan özellik özel sektörde çalışan insanların yerleri Garanti olmadığı halde böyle bir şey gelişmeleri mantıklı değil çalıştıkları yerlerde anlaşamayıp sessiz kalabilirler veya çalıştıkları yerler borç nedeniyle ekonominin iyi fs7 gitmesi nedeniyle batabilir ve işsiz kalır olabilme ihtimali yüksek ve böylece o evin borcunu öde Yemezler ve sıkıntıya düşerler Bu yüzden mantıklı geliyor

2 0
paylaş
+2

Bankadan para çekerek ev sahibi olmak için, aldığımız paranın yarısından çoğunu faiz olarak geri ödüyoruz. Eve oturduğumuzda, ölesiye kadar o borcu ödüyoruz ve sürekli borç ödemek bizim maddi sıkıntıya sokuyor. Bunun yerine faizi en düşük olan ev alma yerlerine gidip, oralardan alınması daha doğru olacaktır.

2 0
paylaş
1 yorum
0

Sektörde yaprak kımıldamıyorken ev almak çok mantıklı.Çünkü herkes gayrimenkullerini çok uygun fiyattan satıyor.inşaat sektörünün geçen yıllardaki performansı ile bayağı bir stok birikmiş durumda zaten.Borçlanma konusunda ise bankalara borçlanarak almak mantıklı değil bu yüksek faizler ile.Eminevim tarzı bir sistem ile almak daha mantıklı bence.

0 0
paylaş
0

Maalesef insanları yapacak şeyleri yok. mecburen başımı sokacak Bir evim olsun diye Kredi çekiyorlar ve 10 yılın 15 yıl 20 yıl kredi cekiyorlar.Onunla ilgili olarak insanları yapacak bir şeyleri yok. bir asgari ücretle 2020 lira ile peşin olarak bir ev olamayacağına göre mecburen Kredi ile alıyorlar.

0 0
paylaş
+1

Borç olacağına bir iki yıl daha birikim yap daha iyi olur. Çünkü o borç bankadan para aliyorlar diyelim beşbin aldin iki yil sonra o aldığın beşbin onbin olacak buna gerek yok iki yıl birikim yap daha iyi.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.