+7

Biletlerden kazandığım 1000 AP yüklendi. Sizinki de yattı mı?

Teşekkürler Ahmetesor.

    -   Ahmetesor
7 0
12 yanıt   -  
+3

Yarışmadan kazandığım 1000 AP puanı da bugün yattı. Ben baya mutlu oldum. Sonuçta ben bu işten de karlı çıktım. Çünkü birçok bilet alıp ta geride kalanlar vardı.

3 0
paylaş
+3

Benim hesabıma yüklenmedi henüz kazandıklarım. Bakıyorum da 22 dakika geçmiş soru paylaşılalı. Yarım saat içerisinde benimki de yüklenir diye umuyorum. Aslında sistemin anında herkesin kazancını bakiyeye yansıtması gerekir ama yavaş işliyor. Sağlık olsun, beklemedeyim. Bol kazanç dilerim size de. Daha fazla kazanırsınız umuyorum.

+3

Sabah yüklendi benimki. Öyle soru cevaplıyordum bir baktım 2000 ap bonus geldi. Bayağı hızlı bir yükleme oldu.

3 0
paylaş
+3

Arkadaşlar bilet olayı nedir nasıl katıldınız ben daha yeniyim pek bilmiyorum baya saglam ap kazanmışsınız beni aydınlatırsanız bir dahakine bende katılabilirim

3 0
paylaş
+3

Yok gelmedi keşke gelse bana gelmes

+2

Ben yeniyim anlamadım hu bilet olayı ne çekiliş olayı ne nerden alıyorsunuz biletleri çekilişe nasıl katılıyosunuz, biletleri parayla yada ap le mi alıyısunuz

2 0
paylaş
+2

Ben iki tane bilet almıştım. Bana da hiçbiri çıkmadı ve çıkmasını da beklemiyordum. Çünkü sitede genel olarak bana apler de gelmiyor. Çekilişin çıkmaması da normaldir.

2 0
paylaş
+1

Ben biletlerden kazanım elde etmediğim için bir şey diyemiyorum. Bende isterdim bana ödül çıkmasını ama ne yazık ki bir şey çıkmadı. Yapacak bir şey de yoktur.

1 0
paylaş
+1

Ben bilet almadım ama en çok ap kazananlardan 8000 küsür ap kazandım.. Tebrik ediyorum seni bol kazançlar :)

1 0
paylaş
0

Daha yeni başladım bea :D ne kadar sürede kazandın ki sen onu

0 0
paylaş
+1

Ben malesef ki biletlerden daha kazanç elde etmedim ve biletlerden ap aldığını iddia eden bir üyenin de hesabı kapatıldı. Çünlü kendisi ödeme almamıştı.

1 0
paylaş
0

Bu sefer bana çıkmadı ve en sonki bilet çekiminde de bana herhangi bir şey çıkmamıştı. Şimdi baktığım zaman başka bir yarışma olursa belki olur diyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.