+1

Merhaba öncelikle bildirim gitmemesi sitedeki sorunla alakalı sitede daha çok sorun olabilir fakat biz fark atmıyoruzdur ama kurucular daha fazla sitenin üzerinde tutarsa bu sorunların kalkacağını tahmin ediyorum tanıtım buydu umarım beğenirsin bol kazançlar.

1 0
paylaş
+1

Evet bu benim başıma da geldi. Nedenini ben de bilmiyorum. Bu 7 günlük haksız yere geçici ban aldığım zaman bu moderatörlere benim inceleme başlıklarına sonradan ilk yorumu attığımı ve başka üyelerin önceden o başlıkları açtığını görmüyorlar mı tarzı bir cümle yazmıştım ama gitmedi. Demek ki oradan yapmamızı istemiyorlar. Ben bunu site yönetimine de söyledim en azından şahsıma verilen geçici ban cezaları keyfidir diye. Moderatörlere zaten hiç bir şey söyleyemiyorsun. Ek süre istersin biraz ya da anlayış sana iki veya üç günlük cevap yazmama Banı verir ve hakkını arayamazsın. Seni de oyalarlar. Ki bunu bizzat yaşadım.

0

Sürekli kendisini soruşturulmasını önlemek için olabilirim artık sıkılmış dardır belki ama yönetici olsa da insanların soru sorabilme hakları var yani burada sorun olanların cevap bulması gereken sorular olabilir bence gönderilebilmeli.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.