+5

Benim Sorularım Neden Cevaplanmıyor?

    -   Ahmetesor neden
5 0
12 yanıt   -  
+1

Yorum sorulari sor bizde cevaplayalim.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Senin soruların ilgi çekici olmadığı için cevaplanmıyor.İlgi çekici güncel sorular sormadığın için ahmetesor üyeleri sorularına cevaplamıyor.

1 0
paylaş
+1

merak etme cevaolarız

1 0
paylaş
+1

Gel takipe takip etttim seni sende et

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Çok ayıp ediyorlar gerçekten. Soru ayrımı yapmayın arkadaşlar beyefendi ile ilgilenin. Müsadenizle kıymetli, bonus niteliği taşıyan sorularınızı cevaplamak isterim.

1 0
paylaş
+2

ben sorularda soru ayrımı kişi ayırımı yapmıyorum. Yani önüme gelen soru beğendiysem ve o soruyu cevabını biliyorsam her soruya cevap veririm ben seninkine de veririm.

2 0
paylaş
+3

kardeşim ben senin bir iki sorunu cevaplamışımdır. daha güncel sorular sorarsan uyeler dahil olmak üzere herkes kazanmak için seninde sorularını cevaplarlar. ayrıca sohbet geyik anket şikayet yayın soruları alayım gibi kategorilerde sorular sormazsan görüş ahmetesor sağlık egitim spor müzik kategorilerinden ve güncel yoruma cevaba acık sorular sorarsan ve uyeler ap kazanacagı ve bilgi verebilecek tarzda sorulara agırlıklı sorarsan herkesin senin sorularını cevaplayacakları kesin olacaktır. ayrıca ap kazanamayacak sorularada girip vakit harcamazdım.

3 0
paylaş
+2

Kardeşim kimse kimsenin sorusunu cevaplamak zorunda değil.Ornegin benim çok yoğun bir hayatım var ve sadece haftasonlari boş oluyorum bu boş olduğum zamanlarda da gerçekten dinlenmek istiyorum. Böyle olunca bu siteye çok az giriyorum. Ve ilgimi çeken soruları cevapliyorum. Nasıl sorular soruyorsun bilmiyorum ama ilgi çekici sorular sormani tavsiye ederim.

2 0
paylaş
+1

Ben anasayfa bakiyorum tek tek cevaplamaya calisiyorum demekki sizinki denk gelmedi ama simdi gordum bu sorunuzu

1 0
paylaş
+2

Ben geyik-sohbet olmayan soruları cevaplıyorum genelde. Çünkü o kategori ap getirmiyor doğru düzgün. O yüzden zaman kaybı da oluyor uzun yazmak. Başka kategoriden kolay ve yoruma dayal ısoru sorarsanız profilinize sık girip cevap veririm mutlaka.

2 0
paylaş
+1

Kankam cevaplarım ben sıkma canını napıyorsun nasılsın ahh iyiyim sen dediğini duyar gibiyim sağol ben de iyiyim Allah iyilik versin kardeşim hadi görüşmek üzere :D

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Kardeşim Ben Üstteki Soruları Teker Teker Çevaplamaya Çalışıyorum Sen Sorularını Önere Çıkarmıyorsundur Öne Çıkarınca Bizde Sayfada Çıkıyor O Üzdendir

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.