+2

Bel fıtığı olan kişiler sakın kimseye inanıp kendilerine uygulamalar yaptırmasın. En iyi çözüm yolu bir doktora gözüküp gereken şeyleri uygulaması gerekir. Doktoru uygun görüyorsa ameliyat olması gerekir.

2 0
paylaş
0

Bel fıtığı olmadan bazı yollar var zaten onlara dikkat etmek lazım çünkü gerçekten kitledi mi kitleyen bir rahatsızlık Allah olanların yardımcısı olsun birde ilerleyen gerilemeyen bir fıtık ise ameliyat olmak lazım bana göre ameliyat olmayıp direnenler yıllarca fıtıkla yaşayanlar son çare ameliyat deyip ameliyat olduklarında dönüp te pişmanım olmayın diyorlar sen zamanında ameliyatını olmazsan ölmüş sinirlerle gidip ameliyat olursan o zaten başarılı sonuç vermez her şey tazeyken sinir hücrelerin ölmemişken ameliyat olmalısın ki ameliyat bir cevap iyi bir sonuç versin

+1

Öncelikle fizik tedavi doktorlarına başvuru yapsınlar ve eğer ameliyat harici düzelmez deniliyorsa ameliyatını olmalıdır yoksa belden aşşağınız felç kalabilir ben yaşadığım için söylüyorum, fizik tedavi ile geçirilebiliyorsa yüzme barfiks sporları yürüyüş yapma gibi şeyler önerebilirim (doktor kontrolünde).

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.