0

Oy alabilmek icindir herhalde. Baska hangi amacla internete reklam verebilirlerki

0 0
paylaş
0

Önümüzdeki seçimle ilgili olarak gerek televizyon reklamları ve pankartlar ile propaganda yapılırken, sosyal medya ve internette aktif olarak kullanıyor.Bu konudaki araştırmalara bakıldığında zaten ülke olarak internet ve sosyal medyadaki aktif kullanım süresi olarak dünyada bir hayli üst sıralardayız.Hal böyle olunca,aday isimler de bunu kendi avantajlarına dönüştürme gayretindeler.

0 0
paylaş
0

Şu andaki en iyi reklam araştır internette Bunlar internette sosyal ağlarda Bir de Google Chrome gibi yerlerde reklam vererek bunları milyonlarca insanı çok basit bir şekilde edebilirler Bir de ulusal kanalları genelde bütün herkese göre daha ileri çıkarmıyorlar.

0 0
paylaş
0

Başkan adayları her yere reklam veriyor.Telefonlarımıza her gün mesajlar geliyor.Reklam için broşürler ,afişler bastırıyorlar.Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek her yerden pirim yapıyorlar.Artık seçim bitse de kurtulsak çok sıkıcı olmaya başladı

0 0
paylaş
0

Çünkü günümüzdeki en hızlı iletişim aracı sosyal medya. Herkesin elinde telefon, tablet.. Milyonlarca kişiye tek tuşla ulaşabiliyorsun.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.