+3

Balkonuma kuşlar yuva kursaydı huzurlu olmazdım. Çünkü bende ornitofobi var. Gece penceremi bile açık bırakıp yatamıyorum sabah erken saatlerde penceremin önünde uçuyorlar diye. Kanat sesini duyunca bile çok kötü oluyorum. Balkona yanaşmazdım öyle bir şey olsaydı. Evdekilerden birine yavrular büyüdüğü ve uçmaya başladığı zaman yuvayı dağıtmasını isterdim. Çünkü ornitofobi çok değişik bir fobi türüdür.

3 0
paylaş
+3

Hiçbir şey olmazdı daha önce evimin balkonunda güvercinler yapmıştı ve hatta yumurtaları bile vardı. Hiç dokunmadık ve hayvanlar orada güzelce mutlu mutlu yaşadılar.

3 0
paylaş
+5

Balkona kuşlar yuva yapsaydı hiç tepkim olmazdı. Aksine sevinirdim onları beslerdim. Çünkü Kuşları çok severim.

5 0
paylaş
+3

Bizde vardı mutfak penceresinin yukarı köşesinde. Bir şey yapmadık. Çok da güzel cik cik ötüyorlardı.

3 0
paylaş
+4

Ayy alıp severdim. Benimde civcivim vardı, balkona koymuştuk bir saatliğine kargalar almış yemiş civcivimi :( çok ağlamıştım...
Hayvanları korumalıyız..

4 0
paylaş
+4

Kuşlar balkona yuva yapınca tepki verilir mi ya? Kuşları çok severim ben. Onları alır biraz severim. Yuvalarına yem bırakırım aç kalmasınlar diye. Su bırakırım. Demek ki benim balkonumu çok sevmişler ki yuva yapmışlar:)))

4 0
paylaş
+2

Her gün beslerdim

2 0
paylaş
+1

Onları sever korur ve beslerdim şefkat bizi biz yapan en büyük değerlerimizden biridir

1 0
paylaş
+1

Onlara mama hazırlardım her sabah :)

1 0
paylaş
+1

Yıllardan beri yapıyorlar hiç bozmadım bozmamda

1 0
paylaş
+1

Napiyim saygı duyarım

1 0
paylaş
+2

Tepki vermezdim.Benim balkonumu beğenmiş oraya yuva yapmış ne güzel olurdu. Kuşlara aç kalmasın diye her gün yem verir beslerdim. Yavruları büyüyünce balkonu terkedip giderler.

+1

Onları beslemek olurdu. Benim balkonuna bir tane kedi sığınmış kışın. Üstelik yeni doğum yapmış. Tanrı misafiri dedim. Ve onları elimden geldiğince beslerim

1 0
paylaş
+1

Şu an balkonumda kuşlar yuva yaptılar. Hergun getirdikleri parçalarla kurdular. Ev ahalisine alıştılar ve korkup kaçmıyorlar. Ne kadar kalacaklar ki! Bu durumdan memnunum. Iyi ki benim balkonum diyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler