+2

Ele avuca gelecek, ne çok zayıf ne de kilolu.

2 0
paylaş
+2

Bana kalırsa balık etli kadınlar kıvrımları ve göze gelmeleriyle daha çok ilgi çekiyorlar

2 0
paylaş
+1

Kendimden biliyorum balıketli kadınlar daha fazla ilgi görürler çünkü giydikleri kıyafetleri üzerine oturur ve yakışır fit olmak güzeldir. Çok zayıflık yada çok şişmanlık iyi değil ama balıketli tam kıvamıdır.

1 0
paylaş
0

Ne şişman ne zayıf her giyindiniz yakışacak

0 0
paylaş
+1

Balik etliden daha hallice bir kilom var. Ama kilom her yerime dagildigi icnin balik etli gibi gorunuyorum. Yqni daha zayif gorunuyorum kiloma gore. Hatta su ahlimden dolayi tacize bile ugradim. Yasli basli adam, benim yadimda cocugu var. Yani babam yaslarinda, kadin dedigin ele avuca gelecek deyip opmeye kalkmisligi var. Sanirim balik etliler bu konuda daha cok ragbet goruyor.

1 0
paylaş
+1

Balıketli kadınlar mı daha çok dikkat çeker yoksa zayıf kadınlar mı bilemem ama benim tercihim her zaman için balıketli kadınlar olur.. Kadın eskilerin deyimiyle cinsi latiftir.. Allah'ın verdiği bir form var sonuçta.. Zayıf kadınlar o formu yansıtamıyor.. Yine eskilerin bir sözüyle noktalayalım: Bir dirhem et bin ayıp örter :-)

1 0
paylaş
0

zayıf kadınlar bence çünkü insanın göz zefki çok önemli insan işte bakıyor tabi ama yinede zayıf olması önemli sarıldın mı beline sarmalı.

0 0
paylaş
+2

Zayıf zayıf Kadınlar her zaman ilgi çekicidir giydiği yakışır. Balık etli kadınların göbeği çıkar. Kötü görüntü oluşturur. Dar giydiğinde göbekleri çok çıkar. Ve vücut hatları belli olur.

2 0
paylaş
0

bu soruya şöyle cevap verebilirim eğer ayaklar zayıf ve kalça bölgesi geniş ise bayanın doğurganlık özelliği ön plana çıkar zayıf ise doğurganlık özelliği çok az olduğundan balık etli bayanlar dikkat çekiyor

0 0
paylaş
+1

Balık etli Kadınlar her zaman ilgi çekicidir giydikleri tam oturur ve yakışır. Zayıf kadınlar alımlı olsa da her giydiği yakışmaz oturmaz.

1 0
paylaş
0

Bence zayıf kadınlar. Balık etli olanların çoğunun göbeği var. Ve bana göre 90-60-90 değilse zayıf kadına bakarım ben.

0 0
paylaş
+1

Balık etli kadın kesinlikle hatları her zaman daha detaylı çıktığı için dikkat çekicidir

1 0
paylaş
0

balık etli kadınların kaç tane çocuğu olursa olsun etkilenmez ve uzun zaman güzel kalır

0

Zayıf kadınlar arkadaşlar

0 0
paylaş
0

Bence balıketli kadınlar daha ilgi çekiyor malesef. Mesela bak Hadise'ye nerden prim sağladığı malum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.