+2

yani herkesin kendine göre içeriği var kendini hangi içerik ile iyi anlatıyorsan öyle olmalı bence

2 0
paylaş
+2

Buraya üye olduğumdan beri kategori seçmeden her kategoride soru ve cevap yapıyorum. Bir kişi elbette ki sevdiği kategoriler üzerinde yoğunlaşabilir. Ama bir kişinin örneğin sadece ahmetesor kategorisinde bin defa da aynı soruyu açması ve sadece oraya cevap yazması mantıklı değildir.

2 0
paylaş
+2

Yani bu mantıkla alakası yoktur. Herkes istediği kategoriye istediği kadar ay yada gün sorabilir. Ama bana göre her kategoriden soru sormak daha kazancımızı yükseltir diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+2

Peki bir insanın her gün ahmetesor kategorisinden başka hiçbir kategoride soru cevap yapmaması nasıl mantıklı olabilir. Bu sebeple bin defa aynı soruyu sorup, yüzlerce kez aynı cevabı vermiş oluruz.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Hayır bu mantıksız bir davranış olur bence.

1 0
paylaş
+2

Kazandırıyordur tabi. Kazanmasa şayet açmadı. Ama bana deseler ben yapamam sıkılırım öyle. Dövsen yapamam yani. Benim iöşn zor bir şey.

+1

Ben daha çok ilişkiler ağırlıklı sorulara ve cevaplara kendimi yakın hissediyorum. Diğer kategorilere de değinirim sıklıkla. Sürekli aynı çizgiden gitmek mantıklı olmaz. Geniş düşünüp farklı kategorideki soru ve cevaplara da yoğunlaşmak daha doğru olur.

1 0
paylaş
0

Ben sıkılırdım yapabilen varsa helal olsun

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.