+5

Ayçiçek tarlalarını çok seviyorum. O kadar ki anneannemin aldığı bir kolyeyi taktığım ilk gün yine bir ayçiçek bahçesinde kaybetmiştim.

5 0
paylaş
+2

Yaşadığım şehirde bolca mevcut ama burada yazlari olmadığım icin pek görme şansım olmuyor maalesef .

2 0
paylaş
+2

Hayatimda canli olarak hic gormedim ama cok merak ediyorum rabbimin yarattigi guzelliklere sahit olmayi cok seviyorum sizde merak edin gitmediyseniz gidin gorun derim sukretmek guzel sey ...

2 0
paylaş
+4

Ben ayçiçeği tarlalarını seviyorum, sarı sarı ayçiçekleri yeşil gövdeleri ile güneşten kaçarlar daha doğrusu güneşe dönerler.
Bu tarlalarda fotoğraf çektirmeye gelen ve bitkileri ezen "bitkiler" var, yapmayın.

+2

O kadar seviyorum ki küçükken koşarak içinde kaybolurdum o zaman bile o bitkiler benden büyük olduğu için hemen kayboluyordum bu surum cok hoşuma gidiyordu ama simdi yaşadığım yerde malesef bunlar bile kalmadi.

2 0
paylaş
+4

Ayçiçeği tarlalarının sevmiyorum. Genelde sürprizlerle dolu oluyor. Bir sürü de böcek çıkıyor. Ancak uzaktan iyi oluyor. Görüntüsü filan iyi. Domuz bile çıkabiliyor bazen içinden de.

1 yorum
+6

Ayçiçeği tarlaları harika bir görsel sunuyor. İçinde resim çekinmek falan muazzam oluyor. O tarlanın içinde kötü çıkman mümkün değil zaten. Tek sorun içerisindeki yılan, böcek, fare falan.

6 0
paylaş
+1

Arabayla giderken, arkadaslarin durup tarlada fotograf cektirmelerini gorunce nefret ediyorum (;

1 0
paylaş
+1

tarlalarını seviyormuyum bilmiyorum ama, mahsülün güneşe doğru dönmesini çok esrarengiz buluyorum.

1 0
paylaş
+4

Ay cekirdekleri gorsel olarakta gunesi takip etmeside ve yiyeceklerde kullanilan yag olmasiyla her seyiyle insan ogluna hizmet eden tek ve yegane bitkidir. Boyu uzun olmasi ve kara tarlalarin icinde sari sari dizilmeleri bir asker gibi dizilmesi ve yiyeceklere kattigi lezetten dolayi aycekirdegini cok severim. Fakat bazende domuz avi icin bulunmaz bir yer olan aycekirdegi tarlasi bir cok kez domuz vurmama vesile olmustur.

4 0
paylaş
+4

Evett.. Özellikle otobuslerde yolculuk ederken il sınırından çıktıktan sonra daha çok görüyorum .. Şu yüzlerini güneşe çevirenler değil mi :) Günebakan da deniyordu sanırım.. Kendisini yemeyi de severim eve annem ara ara alıyor çayla güzel gidiyor ..

4 0
paylaş
+2

Ayçiçeği tarlasını sevmek bana doğru gelen bir ifade değil ama görsel olarak çok iyi olduğunu düşünüyorum.. İlahi bir tablo etkisi yaratır bende.. O doğallığı, renk uyumunu yoktan var etmek bir yana fotoğraf çektirmek hariç, kopyasını bile yapmak kolay değildir.. Sadece manzara olarak bakıp geçmenin doğru olmadığını belirtmem gerekiyor bu anlamda..

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.