0

Ardını aramak gerekir. En yakındaki bankaya gidip. Atm paramı yuttu diye bilgi ver. Onlar senin telefon numaranı alırlar. Oradaki parayı aldıkları zaman seni arayıp gel al diye söylerler.

0 0
paylaş
0

Vallah onu en iyisi bankaya gidip sorman gerek ..

0 0
paylaş
0

ATM numarasını ilgili banka ya da müşteri hizmetlerine bildirdiğin zaman, belirttiğin rakama istinaden tespitler yapılıp ertesi günü hesabına iade ediliyor.

0 0
paylaş
+2

Eğer ATM de param kalmış sabunları gidip oradaki bankaya git görevleri al görevleri anlatman gerekir yani onu anlatan sonra çok fazla uzun süreceğini zannetmiyorum onları kasaya açtıkları zamana buraya parayı yükleyecektir zaman Muhtemelen senin hesabına hemen Yatırırlar o parayı diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+1

Banka içerisine gidip veznelere söylemelisin. Onlar bilgileri alınca bir süre sonra hesabınıza yatar.

1 0
paylaş
+1

Parayi ahmetten aldıktan sonra yuttuysa normaldir. ..

1 0
paylaş
+3

Artık geçmiş olsun o an yapacak hiç bir şeyin yok maalesef. ATM den ayrılabilirsin bekleme yapmana gerek yok. Bağlı olduğun bankanın çağrı merkezin ara, durumu anlat. Senden bir takım bilgiler isteyecektir. Form doldurulduktan sonra, ay sonu merkezden gelen yetkililer ATM ile ilgilenir. Sıkışan paralar merkezde havuzda toplanır. Kontrol sağlandıktan sonra en geç bir hafta içinde size ulaşılır, paranızın geri iade edildiğine dair bilgi verilir. Panik yok yani, paranız bankada kalmaz.

3 0
paylaş
0

Vermeyebilir kardeş

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.