+4

Aşkın yaşı kaç olmalıdır?

    -   İlişkiler
4 0
13 yanıt   -  
+2

Aşkın yaşı olmaz. Aşk basit bir duygu olmadığı için kime nasıl aşık olacağımızı bilmeyiz. Bazı durumlarda aşık olmadığımız halde aşıkmışız gibi geliyor olabilir. Bu nedenle aşk anlayacağınız basit bir duygu olmadığını gösterir. Hepimiz aşık olmuşuzdur. Belkide aramızda olmayanlar da olabilir. Aşkın yaşı olmadığını belirtim burda. Küçüklük aşkımız bile olduğunu biliyoruz. Bu dumdan dolayı aşkımızın yaşı yok olduğunu anlamış olduk.

2 0
paylaş
+1

Aşkın yaşı şudur diyemeyiz. Çünkü aşkın yaşı olmaz 7-8 yaşındaki bi çocukta aşık olabilir 60 yaşındaki amca da. Aşkin ne zaman gelecegi hangi yaşta seni bulacağı belli olmaz.

1 0
paylaş
+2

Bence aşkın Yaşı yoktur aşk her yaşta yaşanabilecek bir olaydır

2 0
paylaş
+1

Unutulmayan aşklar ilkler derler o ilkler de genellikle lise zamanı oluyor keşke onu alıp Üniversite çağına çekebilsek yada 24,25 arası olsa

1 0
paylaş
+1

Aşkın yaşı olmaz her insan her yaşta sevebilir

1 0
paylaş
+1

Aşkın Yaşı yoktur her yaşta yaşayabilirsin aşkı bence bu benim fikrim

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Aşkın yaşı yok çünkü her yaşda aşık olur ama gercek aşk ulaşamaktır

1 0
paylaş
+2

Aşkın yaşı olmaz derler ama Gerçek aşklar Lisede Başlar Bence :)

2 0
paylaş
+1

Bence genç yaşta ideal 17-25 yaş arası bence.

1 0
paylaş
+1

Mustafa nın anası 40 yaşında ben 20 evlendij

1 0
paylaş
+1

Aşkın yaşı yok derler evet ama +18 bence yani 18 yaş altı çocuklar aşk için yapmadıkları kalmıyor daha 16 yaşında bir çocuğun sevgilisinden ayrılınca kendisini astığını öğrendim yani bundan nasıl uzak tutulur bilmiyorum ama ailelerin bu konular da gözlerinin çocuklarının üzerinde olması lazım.. 22 den sonra ideal geliyor bana tabi aşktır bu zamansız amansızdır ama aşkın yanı sıra olgunlukta lazım olgun insanlara daha çok yakışıyor aşk çünkü aşkın arkasında mantıklı düşünce olmalı sevgi saygı olmalı onlar olmadan aşkta bir yere kadar götürüyor..

+2

Askin yasi olmaz.

2 0
paylaş
+1

Aşkın yaşı olmaz, evet, ama bu sevginin yaşı yoktur anlamına gelmektedir. Zira çocuk yaştakilerin bu durumdan faydalanmaları olasıdır. Bu durumda kapanmaz yaralar açabilir.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.