+1

Bence çok gereksiz. Sonuna kadar profosyonel askerlikten yanayım. 6 ay 21 gün 1 yıl ne kadar olursa olsun askerde öğrenebileceğimiz hiç bir şey yok.

1 0
paylaş
+1

Kötü bir şey olmadığına kat kat Emin’im ve kefilim Allah aşkına askerliğin kötüsü olurmu hem insanı olgunlaştıran güven ve sorumluk katan bir tür devlet ocağı Ana ocağına benzemededir öğretmek ve katmak istediği aynı türden şeyler

1 0
paylaş
+2

Askerlik bence çok iyi bir şey ama tüm dünyada hiç bir kötülük olmasada ne askere neden polise gerek kalmadan bence daha iyi mükemmel olurdu ama şu anda askerlik ülkenin korunması asayişin sağlanması amacı ile çok gerekli olan bir şey

2 0
paylaş
+1

Askerlik görev itibariyle kutsal bir şey ama gel gör ki iyi bir şey değil . Çünkü temelinde kötülükten, savaştan ve saldırıdan kaynaklanır. Her zaman ölen insanlar olur. Toplumsal ve inançlardan ayrı değerlendirilirse iyi değildir.

0

Ya askerlik iyi bişey mi derseniz tartışılır, eskisi gibi değil, jandarmada uzman olsan bile her işi kendiniz yapıyorsunuz WC yıkama bulaşık vs..

0 0
paylaş
0

Askerlik vatani bir görevdir ve kutsaldır. Her türk gencinin bu vatani görevi üstlenmeleri şarttır. Güçlü bir devlet olabilmek için güçlü bir donanma gerekiyor, güçlü bir birlik gerekiyor bunuda askerlerimiz sağlıyor. Vatanı korumak, vatanı gözetmek her türk gencinin vatani görevidir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler