0

Arkadaş mı zor mutlaka ilişki güzel bitmemiştir iki tarafta birbirine düşman olur sırlar saçılır biri birine meydan okur ders vermeye yeltenir

0 0
paylaş
+3

Bence kalınamaz. Aşk bittikten sonra arkadaş olarak kalabilmek için arada çocukların olması gerek ki mecburen arkadaş olunabilsin. Aksi halde bana imkansız gibi görünüyor.

3 0
paylaş
+1

Sevgiliye arkadaş gözüyle bakılmaz. Sevgiliyle arkadaş kalınmaz bu bir gerçek. Çünkü arada eskiden yaşanmışlıklar var, bu yüzden,bu yüzden olmaz.

0

Bir ilişki bittiyse anlaşmazlıktan bitmiştir ve arkadaşlık aynı şeylerdir.Yani ortada anlaşılacak durum yoksa arkadaşlıkta olamaz.

0 0
paylaş
+1

Bu arkadaşlık birbirinize bir yerde denk geldiğin de selamlaşmak olabilir ama eski aşktan daha ileri dost arkadaş olmaz dahasını kimse kimseden beklememeli selamlaşmanın dışında.. Eski aşık olduğun insana hayatındaki yeni oluşumları anlatamazsın bu dünyanın en saçma olayıdır yani sen anlatmasan bile hayatına şahit etmemelisin tamam tabi ki düşman olmadan ayrılmakta çok iyi bir evre herkes yapamaz ama arkadaşta kalınmaz yani olmamalı.. O da ayrı bi genişlik geliyor bana hiçbir şey yaşamamış sayamazsın bence karşındakini..

+2

Bir ilişki bitirilirken ya da bir müddet sonra tarafların diyalog içinde yaşanmış sorunları sonuca bağlayıp birbirlerini affetmeleri gerektiğini düşünüyorum. Çözümsüz kalan her problem beklenmedik zamanlarda ortaya çıkacak ve iki tarafı da mutsuz edecektir.

Diğer taraftan arkadaş kalıp sık görüşmenin genellikle doğru olmadığını düşünüyorum. Tarafların yeni ilişkilerine ya da evliliklerine gölge düşebilir.

2 0
paylaş
+1

"Aşk bittikten sonra arkadaş kalınabilir mi?" bana göre yanlış bir soru.. Ben eski kafalı ya da çok romantik olabilirim ama aşk bitmez çünkü.. Bitiyorsa aşk değildir o, başka bir şeydir.. Hadi soruya sadık kaldık diyelim, bittiyse niye arkadaşlık ediyorum o kişiyle?! Başka arkadaş mı yok?! Hiçbir şekilde bana göre değil sonuçta..

1 0
paylaş
0

Bir ilişki bittiğinde arkadaş kalmak çok zordur. Çünkü bazı kişiler ayrıldıklarını unutup hala beraberlermiş gibi davranabilirler.

0 0
paylaş
0

Arkadaş olarak kalinmaz

0 0
paylaş
0

Bence kalımamaz çünkü karşındaki kişiyle bir aşk yaşamışsın mutlu mutsuz günler geçirmişsin sonra aşkın bitince ona sanki sıradan bir arkadaş gibi bakmak garip olur bence.

0 0
paylaş
0

Bu bana çok ters geliyor aşk bittikten sonra arkadaş olarak kalamam. Çünkü aşk bittiyse soğurum ve soğuduğum zaman gerçekten bütün bağlantımı kopartırım silip atarım uzaklaşırım.

0 0
paylaş
0

Kalinmaz bence cok sacma

0 0
paylaş
0

Bu pek mümkün olmayan birşeydir. Ne erkek ne de kadın bu duruma katlanamaz. Zira hayatlarına başkaları girdiği zaman yapılan her hata birbirilerini hatırlatacak ve geri dönüş çabaları başlayacaktır. Bu da diğer kadın ve erkek partner için sıkıntı olacak çok büyük haksızlıklardan doğan bunalım başlayacaktır.

0 0
paylaş
+1

Tabikide kalınmaz

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.