+3

Arkadaşlar ödemeler iyi mi?

  MSY   -   Geyik-Sohbet
3 0
9 yanıt   -  
+4

Bu ay güzel rakamlar toplamış arkadaşlar. Kaç ayda yaptıklarını bilmiyorum ama genel itibari ile 400 TL gibi rakamlar görüyorum. En aşağı gördüğüm rakam 150 TL idi mesela. Herkesin kazancı daim olsun. Bu kurda yapıldıysa özellikle helal olsun diyorum hatta.

4 0
paylaş
+2

Yani bu ay ben 168 TL toplamıştım Tabii diğer Aydan da biraz ap vardı elimde onlarla birlikte yarışmadan kazandığım bütün ap'lerimi bozudurdum ve toplamı 168 TL ödeme talebinde bulundum ödemeler bugün yatırılmış herhalde. Benimki de yatmış daha ben bilgi almadım.

2 0
paylaş
+1

biz daha o kadar çok kazanamadık ama bir daha ki ay ödeme talep edeceğim gibi duruyor çünkü bu aralar vaktimi çok harcıyorum bu siteye hadi hayırlısı diyelim

1 0
paylaş
+2

ahmetesor da 2 aydır ödeme beklemekte olup ödemenin son gün verilmesi biraz can sıksa da emeğimizin karşılığını son günde olsa hesabıma yatması güzeldi . fakat bu kadar bekletmese ahmet bey daha iyi olup ihtiyaçlarımızı daha erken karşılamış olurduk. ama geç olsun da güç olmasın dedik sonunda.

2 0
paylaş
0

yarışmalar sebebiyle ve bilgileri eksin olan üyelerin olması yüzünden bu ay bu kadar yüksek rakamlarda talep olduğunu düşünüyorum.bu ay yarışma olmadığı için ve ap değeri hala çok düşük değerde olduğu için ay başında fazla bir talep olacağını zannetmiyorum.

0 0
paylaş
0

Bence şu anda aldığım 446 gr çok iyi bir para yani yarışmalarda olduğu için Tabii bu kadar yüksek olduk Yoksa sadece normal şartlarda bu kadar bir para alabileceğini zannetmiyorum ama beni memnun etti.

0 0
paylaş
+1

Geçen ay sitede fazla aktif olamadığım için az bir ödeme aldım. Fakat az da olsa ödeme almak beni çok mutlu etti. Bu ay aktif olarak daha fazla ödeme almayı hedefliyorum.

1 0
paylaş
0

Bilmiyorum yeni başladım :)

0 0
paylaş
0

Ödemeleri iyiliği genellemeye vurulmuyor bence kim ne kadar aktif ise ne kadar çalıştıysa ona göre alıyordur

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.