+3

Bugün para yatırımı için son gün zaten, mutlaka gelmesi gerekiyordu. Tebrik ederim. Sizin adınıza çok sevindim. Ben para çekmedim ama çekenler var bayağı. Kazancınız daim olsun.

3 0
paylaş
1 yorum
+4

bir kaç dakika önce gelen mesaj sayesinde hesabıma para geldiğini gördüm.sitenin ödemelerde sorun yaratmayacağını biliyordum.kendilerine teşekkür ediyorum.

4 0
paylaş
0

Kaç Ap de geliyo bildirim mesajı mı geliyor nasıl oluyor

0 0
paylaş
+2

Bende paramı aldım, songun dedik yatar mı yatmaz mı dedik şüpheye düştük, para yattı. Sıra gelecek ayın ödemesini almakta çalışmaya devam.

2 0
paylaş
+2

ödeme alan arkadaşları vermiş oldukları emeklerden dolayı tebrik ederim.emek verip talepte bulunmayan arkadaşları da tebrik ederim.bir daha bu ap değeri üzerinden bozdurma işlemi yapacağımı zannetmiyorum.gerçekten verdiğimiz emeği karşılamıyor diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+3

Para alanları tebrik ederim. İnşallah dekontlarınızj filan paylaşırsanız da görürüz. Kim ne kadar alabilmil ve kimler bu ay para alamamış tarzı.

+1

Günü gününe ödeme yapıyormu arkadaşlar

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Ben alamadım banka iban numaramı değişmiş üç aydır sürekli bir şeyle karşılaşıyorum ve alamıyorum moralim çok bozuk. İbanı değiştirdim gün bitmiş değil inşallah yatar. Yoksa bu moral bozukluğundan dolayı sitede eskisi gibi aktif olamayacağım.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Kazancınız daim olsun hayırlı olsun inşallah ödemeler tamamlandı gördüğüm kadarıyla.Bende aldım sorun yok :)

1 0
paylaş
+2

Bana da bugün saat 12'den önce yattı hesabıma geçti 446 TL bende bugünden sonra yatmaya başlar diye düşünüyordum ve doğru tahmin etmişiz herkese muhtemelen bugün paraları yatar herhalde Herkese hayırlı olsun Güle güle kullansın sen de bize güle güle güle kullan.

2 0
paylaş
+1

güle güle harca reis.Darısı bizim başımıza

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.