0

Neden olmasın güven veriyorsa uzaktan dururum her insan da tekin görünmüyor yoldu başına ne geleceği hiç belli olmaz

0 0
paylaş
0

acele ısım varsa bır dakka durmam!

0 0
paylaş
0

Ederim bugün ona yarın bana

0 0
paylaş
0

Asla. Güvenip de arabama alsam ya beni boğazlarsa, ya da başka şeyler yapmaya kalkarsa? Nereden güveneceğim? En yakınıma bile güvenemiyorum ben bazen acaba mı diyorum. O yüzden basar giderim, çünkü korkunç haberler çıkıyor her gün.

0 0
paylaş
0

Ben genelde böyle şeylerden korkarım

0 0
paylaş
+1

Duruma göre değişir yalnizsam durmam

1 0
paylaş
+2

Ne konuda yardım istediğine bağlı. Yardım edebileceğim durum varsa yardım ederdim. Yardım isteyen kişi filmlerdeki gibi bana zarar vermez.

+1

Artık zaman kötü, ortalık dolandırıcı dolu ben şahsen durmam.

1 0
paylaş
0

Her zaman herkese Yardım edebilecek durumda olman olalım yani insanların Nasıl yani Bunu da bilmek gerekir Çünkü ne olacaksa çıkacağı belli olmaz Yolda kalmış arabasıyla mesela benzin olması gerekiyor Ona yardım ederim ve ya gerçekten Yardıma ihtiyacın anladım bir insan Tabii ki de ona yardım ederim

0 0
paylaş
0

Bence insanın tipinden nasıl biri olduğunu çözebilirsin. Eğer aile varsa dururum. Eli yüzü düzgün bir insansa yine dururum. Aksi halde durmam. Yardım edebileceğim bir konu varsa yardım etmeye çalışırım. Sonuçta bizimde bir gün yardıma ihtiyacımız olabilir.

0 0
paylaş
0

Elbette ederim insanlık hali sonuçta. Yardım edebileceğim bir konu ise elimden geleni yaparım.

0 0
paylaş
0

O şekilde kimse benden yardım isteyemez çünkü benim sürecek bir arabam yok, bu yüzden kimseye yardımcı olamam öyle durumlarda.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler