0

Ap'yi tl yapman için 200 ap der.%5 komisyon ücreti der.Detaylı olarak anlatabilirim.En az tl bozdurma sınırı 200 ap dir.Ondan 200 ap der.Bozdururkende %5 komisyon ücreti kesilir.Ondan %5 komisyon ücreti der.

1 1
paylaş
0

Öncelikle komisyon konusunu değil şunu anlaman için söylüyorum 200 AP bozdurmak nedir hiç bozdurma bozulsa bile alamayacaksın orada lira yazacak neye yarayacak her ayın son günü gün içerisinde veya 00 dan önce bozdur biriktiği için komisyon pekte gözüne gelmez ama bu şekilde yaparsan sıkıntı olur %5 komisyon alıyor %5 lira karşılığı neyse o kesiliyor öyle hesabına yansıyor

1 1
paylaş
+1

Şimdi aplerini boz an içim hesabında en az 200 ap olması gerekiyor. Sitenin kendisi de senden bu bozma işlemi için de en az yüzde beş kadar komisyon almak istiyor.

1 0
paylaş
+1

AP bozma işlem ücreti de genel olarak yüzde beştir. Yani sizler genel olarak sizden yüzde beş komisyon alacaklardır. Genelde de hep böyledir diyorum.

1 0
paylaş
+1

burada kazandığın her puanın yüzde beşini kesiyorlar Yani sen ap puanlarını bozulmak istediğin zaman bozulması esnasında bu kesinti yapıyorlar Yani 100 puan olursa bunun 5 puanla 10 puanını senden kesiyorlar neden olduğunu sormaya gerek yok sitenin kuralı.

2 1
paylaş
0

ap bozdururken 100 ap veriyorsun siteye o yüzden para çekeceğin zman bütün ap ni bozdur taksit taksit bozarsan zararlı çıkarsın boş yere ap gider bence değmez sabırlı olmalısın . iyi eğlenceler

1 1
paylaş
+1

AP komisyon ücreti demek sizlerin aplerinizi bozduğunuz zaman da sizlerden kesilecek olan komisyona yani ücrete denir. Site her 100 aplerden de 5 ap kesmektedir.

1 0
paylaş
0

Şimdi bahsettiğiniz durum aslında genel olarak herkes bunu merak ediyor. Sizler şimdi daha fazla cevaplar verecek olursanız apleriniz artar ve site her 100 ap sayısından kendine 5 tane ap alır.

0 0
paylaş
0

Örneğin şöyle AP bozdurma yerine 1000 AP yazdın diyelim. Daha sonra bozdurdun ve 3 TL Alman gerekir iken sen yüzde beş komisyon ödersiniz bu da yaklaşık 15 kurmuştur ve sen 1000 AP bozdurunca 2 TL 85 kuruş alırsın.

0

200 Ap’ye 40Ap komisyon alıyolar.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.