+7

AP ler ne zaman yükselecek haberiniz var mı?

    -   Ahmetesor
7 0
8 yanıt   -  
0

ap bu ay yükselmeyecek.nisan ayında yükselmesi bekleniyor.size tavsiye ap bakiyenizi arttırmak olacaktır.elinizdeki ap leri güncel kur üzerinden bozdurursanız emeğinize yazık olacaktır diye düşünüyorum.elinizden geldiği kadar biriktirmek daha faydalı olacaktır.

0 0
paylaş
+2

Bu Ay yükseleceğine inanmıyorum. Ben ama. Nisan ayında bir yükselme söz konusu olabilir. Diye düşünüyorum. En azından yani Nisan ve Mayıs aylarında bir. Yükseliş bekliyoruz hem de büyük bir sabırla.

2 0
paylaş
+1

Bu ay için herhangi bir yükseliş olmaz büyük ihtimalle, ama sitenin adminleri bu konuyla ilgili açıklamalarda bulundular nisan ayında ve ondan sonraki aylarda kurda bir yükseliş olacağına dair bekleyip göreceğiz, inşallah yükselir.

1 0
paylaş
+2

Apler ne zaman yükselecek haberim var.Site nisan ayında kurun aplerin yükseleceğini duyurdu.Yani nisan ayında apler yükselecek.

2 0
paylaş
+1

Nisan ayında yükselecek diye biliyorum ben. Doğru yanlış orası tartışılır. Ama inşallah artar.

1 0
paylaş
+2

Aplerin artması bence Nisan ayını bulabilir diye tahmin ediyorum. Çünkü dantes dediki muhtemelen ap değerleri mart ayında da aynı kalır ve nisan ayında artmaya başlar.

2 0
paylaş
1 yorum
0

AP değerleri sanırım bu ayda da aynı kalacaktır. Çünkü dantes bir açıklama yaptı. Bu açıklamadan sonra da ben bu ay aynı kalır diye tahmin ediyorum.

0 0
paylaş
0

AP değeri en az olarak sıfır nokta sıfır sıfır beş olacaktır gelecek aya. Ama bu değeri de nisan ayında olacaktır diye tahmin ediyorum. Bakalım olursa süper olur.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.