+1

İkiside candır ama ikisiyle anlaşabilme durumu herkeste olmuyor ne yazık ki bana göre annesiz olmak insanın her yaşta bir anneye ihtiyacı var bence mutlaka en güvenilir asla yanılmayan yanıtlamayan dalımdı

1 0
paylaş
+1

Ikiside zor ne annesiz oluyor ne de babasız . Anneniz babanızdan daha çok sizi düşündüğü sansanız da babanız da aynı zamanda o kadar çok düşünür sizi . Sadece adamlar bunu fazla belli etmezler.

1 0
paylaş
+2

Annesiz olmakta zor. Babasız olmak da. Allah kimsenin başına annesine babasıni eksik etmesin.

2 0
paylaş
+2

Anne baba ailenin en büyük parçalarıdır. Bir insan ailesi olmadan yaşaması zor olur. Her insan ister ki annesinin ve babasının olmasını. Bu yüzden biz anne ve babalarımızı üzmeyelim çünkü onlar bizim herşeyimizdir. Herkese tavsiye ederim kesinlikle onların kalplerini kırmayalım. Onlar bizim ailemizdirler.

2 0
paylaş
+1

Kız cocuğu için Baba çok önemlidir ilk aşkları babasıdır ama erkek çocuk için ise anne çok önemlidir ama annemize ve babamıza hiç bişey gelmesini istemeyiz

1 0
paylaş
+1

Annesiz olmak zordur. Ama ikisininde olmamasi daha zordur.

1 0
paylaş
+2

Babasızda kalmak zordur annesizde kalmak zordur ama annesiz kalmak daha çok zor. Çünkü biz görüyoruz annesini kaybeden çocuklar babaları da annelerin kırkı bitmeden evleniyorlar ve olan o çocuklara oluyor ama anne baba ölse bile çocuklarını bir arada tutmak için yaşıyorlar.

2 0
paylaş
+1

Annesizlik daha zor tabi ki o size her türlü iyligi gösterir sizi korur kollar ne sıkıntınız varsa derdinize derman olur ama baba söyle ki sabah gidiyo ise aksama kadar sizden haberi yok ..genel olarak dikkt edin annesi olmayan insanlar.kayar gider

1 0
paylaş
+1

Öncelikle allah başımızdan ne annelerimizi nede babalarımızı eksik etsin. İkiside zor. Şuan bi an düşündüm ve içimi bir karamsarlık kapladı yüzüm düştü. Allah herkesin yardımcı olsun.

1 0
paylaş
+1

Allah Kimseyi Böyle Bir Duruma Getirmesin amin

1 0
paylaş
+2

Ana gibi yar olmaz Bağdat gibi diyar olmaz tabii ki Anasız kalmak da zor Allah ikisini de yokluğunu göstermesin. Baba olmayınca anne ve dayım toplamaya çalışır. Anne olmayınca Baba her şeye yetişmeye çalışır. Her ikisinin de yeri ayrıdır. Yaşayan lar iyi bilir ayrım yapılmayacağını. Aksini düşünemiyorum ben çünkü yaşadım bilirim ömür boyu yalnız kalırsın Eşin de olsa kardeşin de olsa hayatımda kim olursa olsun Onlar olmadığı sürece hep yalnızsındır.

2 0
paylaş
+2

Bu soruya o ya da bu diyemem.İkisinden birisi eksik olduğunda bir yanın yarım kalacağına göre , ikiside eksik olmasın başımızdan tam olalım.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.