+2

peşin ödeme yaparım çünkü param yoksa taksite gerekyok neden fayiz ödeyelim.

2 0
paylaş
+3

alacağım seye bağlı soyleyebilirim.

3 0
paylaş
+2

Peşin öderim her zaman gereksiz yere daha fazla para ödemenin bir manası yok.

+2

Ben daimi olarak peşin öderim hem faize gerek yok hemde yarına çıkıp çıkmayacağımız belli değil öbür tarafa borçlu gitmek istemem

2 0
paylaş
+2

keş yaparım keş

2 0
paylaş
+6

Genelde taksitli alışverişe karşıyım. Param olduğu zaman peşin almaya çalışırım. Ama ev eşyaları beyaz eşya gibi şeyleri peşin alamayacağımız için. Mecburen taksit yaptırabiliyoruz.

6 0
paylaş
+5

Alışverişi çoğunlukla kredi kartıyla yaparım.. Miktar da pek fark etmez.. Para harcamaya gerek yok, kendi kendine kazanmaya devam etsin :-) Gecikme olmadığı sürece alışveriş faizi, paranın kazandığı paranın altında kalıyor zaten.. Miktar yüksekse ve taksit imkanı varsa kartım onu da faizsiz yapıyor..

5 0
paylaş
+6

Peşin alışveriş yapmak her zaman karlı oluyor ama her istediğimizde para bulamıyoruz. Taksitle alışveriş yapmak da bir yandan bakınca güzel oluyor. Taksit yapılmasa peşin hiç bir şey alamayız.

+5

O an param varsa peşin almayı tercih ederim elbette. Ama çoğunlukla taksitle alıyorum. Evet üç beş lira fazla ödüyorum ama ödeme kolaylığı sağlıyor bana.

5 0
paylaş
+1

Elimde para varsa kesinlikle nakit yaparım taksitli olan yani borç olan hiç bir şeyi sevmem. Aklım hep onda kalır.

1 0
paylaş
+3

Alış verişi kredi kartıyla yapıyorum.Nakit parayı elde tutmanın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum..Kartın avantajlı taksiti varsa onları kullanırım.

3 0
paylaş
0

Ben tüm alisverislerimde nakit kullanıyorum. Taksit işine çok sıkışmadikca girmiyorum. Bağımlılık yapıyor yoksa. Nakit alışverişler her zman iyidir.

0 0
paylaş
0

Eğer pahalı birşey alıyorsam taksitle ama 2000 liraya kadar nakit

0 0
paylaş
+1

Kesinlikle peşin ödeme(yeterli param varsa tabi ki de)

1 0
paylaş
0

kredi kartım olmadığından genelinde peşin ödeme yaparım

0 0
paylaş
0

peşin alırım. yani ben biraz param varsa alırım, yoksa almam mantığındayım. ama düğün hazırlığındaysam büyük eşyaları ister istemez taksitle alırım. çünkü bir anda o kadar para çıkmayacağı için üzerimden. ama %85 gibi bir oranla peşin alırım alacağım şeyi.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler