+1

Toplum içinde küçük düşürmeye yönelik hareketler, küfür hakaret, saygısız tavırlar, hiç samimiyeti olmadığı halde öyleymiş gibi davrananlar, sürekli karşısında ki insanın açığını arayanlar, gıybet, hadsizlik.

1 0
paylaş
+1

Evet var başkalarının yanında tartışmaya girilmesi sesin yükselmesi. Saygısızlık. Tabi sonra iki kişi kalinca bi güzel haşlarim o davranışların acısını çıkartırım.

1 0
paylaş
+1

Bazıları başkaların dış görünüşüle alay ediyor bu çok zoruma gider. Çünkü onu Allah yaratmış ve bence Allahın yarattığı her şey kusursuzdur onun için biri diğerinin dış görünüşü ile alay ederse çok yüzsüz ve kalitesiz bir insandır

1 0
paylaş
+1

Bir defasında teyzem misafirlerinin yanında bana hizmetçisiymişim gibi davranmıştı. Çok zoruma gitmişti 15 sene geçti hâlâ unutmam.

1 0
paylaş
+1

Okulda çalışkan niteliğinde sayılan bir öğrenciyim, hocalarımla aramı çok iyi tutmaya çalışıyorum ve genellikle hocalarım tarafında da seviliyorum. Bu durumu bazı arkadaşlarım kabullenemiyor, bana başka anlatıyorlar arkamdan başka... bu durumu gerçekten kaldıramıyorum, zaten kırılgan bir karaktere sahibim du duruma gerçekten üzülüyorum.

1 0
paylaş
+2

Alındığım çok davranış yok aslında. Tanımadığım insan bana sert çıksa bile alınmam. Ama sevdiğim insanın en ufak hareket kırar beni. Herkese kolay kolay alınmam. Alınmam için sevmem şart.

2 0
paylaş
+1

ben o işlerden emekli oldum hayatımda ailem kuzenlerim dışında hiç kimse yok.. hayatınızda kimse olmayınca sizi kıracak kimsede olmuyor ne kadar az insan okadar çok huzur oh miss..

1 0
paylaş
+1

Benim ya da herhangi birini hakkına tecavüz edilmesi, bazen susmak zorunda kalmak ve tahammül etmek, idare etmek, anlaşılamamak gibi davranışlar zoruma gidiyor. Aslında saymakla bitmez. Sanırım yeterli olgunluğa erişince bunların hiç biri şeyimde olmayacak.

1 0
paylaş
+1

O kadar alıngan değilim ki, doğrudan yüzüme ve beni hedef alarak söylense bile imalı sözleri hiç üzerime almayabiliyorum. Bu nedenle, "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" tarzı iletişim şekli bende hiç işe yaramıyor. Sorun neyse doğrudan söylenmesini tercih ediyor ve ancak öyle bir iletişim şeklini dikkate alıyorum

1 0
paylaş
3 yorum
+2

Yalan söylenmesi

2 0
paylaş
+2

Kendisine içimi açtığım insanların arkamdan konuşması beni ziyadesiyle rahatsız eder veya zoruma gider. Düşünsenize siz bir insana değer veriyorsunuz ve ona içinizi açıyorsunuz. Ama o kişi ne yapıyor. Sizin arkanızdan olmadık laflar ediyor. Sizin zorunuza gitmez mi? Elbette sizinde zorunuza gideceğini tahmin ediyorum.

2 0
paylaş
+1

Iyi niyetimi suistimal eden insanlar var Onların bu davranışları zoruma gider. Birde bir söz var hani sen onu adam edersin o gelir adamlığını sana gösterir diye...

1 0
paylaş
+1

zoruma giden şeyler insanlarla ırk , din , cinsiyet ayrımcılığı yapılmasıdır.

1 0
paylaş
+1

Benim genel olarak bu konuda çok hassas noktalarım var diyebilirim. İnsanların beni kendilerine prim kasmak için kullanmaları benim gerçekten zoruma giden bir davranış bunun dışında yalandan gerçekten nefret eden biri olarak aynı zamanda çok iyi de yalan söylüyorum ve asıl beni sinir eden bir davranışta yalan söyleyince sorgusuz inanmaları, doğruyu söyleyince hiç bir şekilde inanmamaları. Bunların dışında alındığım bir davranış sanki ben insanları umursamıyormuşum, onlara değer vermiyormuşum gibi davranılması. İnsanlara değer verdiğim için bu kadar üzüldüğüm ve umursadığım için bu kadar kırıldığım bir hayatım var benim, bırakın da artık dediklerini gerçeğe dönüştürüp onları umursamadan yaşayayım.

1 0
paylaş
+1

Alındığım ve zoruma giden şeyler bazı kişilerin benim yanımda iyi arkamdan konuşmaları ben ne kadar iyi ve samimi davransamda arkadan iş çevirmeleri insanı salak yerine koymalarıdir. Genel olarak insanlara bu konuda güvenmemek en iyi şeydir.

1 0
paylaş
+1

Evet var. toplum içinde birsi gevşek bir hareket yaptığı zman bu benim gerçekten hoş karşılamayacağım bir durum .

1 0
paylaş
+2

Kendim veya bir başkası fark etmez bir insanın küçük görülmesi görmezden gelinmesi veya o insani değersiz görmek beni incitir. Bu tip davranışlarda bulunan egoist ve aşırı özgüvenli içi boş insanlardan nefret ediyorum gerçekten. Ne kadar çirkin bir davranış yaptıklarından habersiz kendilerini havalı ve cool sanmalari da cabası.

2 0
paylaş
2 yorum
+1

Toplum içinde dışlanmak hiç sebepsiz yere birde sessiz içe kapalı bir insansanız bunlar hayatınızın her çevresinde çoğalıyorlar.. bundan keyif alıyorlar anlamıyorum.gerçi anlamayı bıraktım takmıyorum artık beniö üç beş samimi eşim dostum hepsine bedel çdkilirim köşeme keyfime bakarım eskiden çok takardım ama şimdi umrumda değil ama kimse yaşattığını yaşamadan ölmez derler ya aynı durumu gözümün önünde onlarda yaşadı ben yine aynı kendi köşemden izledim..baya keyifliydi ;)

1 0
paylaş
+2

Hiç zoruma gitmez yapım böyledir.Maşallah der geçerim

2 0
paylaş
+1

anırım bu soru en çok cevaplaan sorulardan biri görebldiğim kadarıyla.Ben en çok egoist insanlardan nefret ederim.Öyle ğrenç ve aptallarki .Hem nefret edilecek kadar düşük seviyeli hem de kendilerini bir halt sanacak kadar zavallılar.Onları umursamasamda bazen insanın elinde oluyor işte.Onşarı olan nefretim gün geçtikçe büyüyor.Bir de ikiyüzlü insanlardan nefret ederim.Hani sana başka olurlar sonra sen gidince hemen arkandan sallar bir de senin laflarını hemen başkalarına yetiştirirle ya o çok kötü bir durum.Ve insan onlarla zorunlu bir şekilde iletişim kurmak zorunda kalmak daha da kötü.En kötü durum ise bazılarının onların gerçek yüzlerini görememesi ve en ufak bir tartışma da ya da olayda sizi değil onları tutmaları hakikaten üzücü ve kırıcı bir durum.

+1

Alıngan bir insan olduğumu çevredekilere belli etmem Eğer belli edersen insanlar benim alındığım gönderim ile ilgili daha çok üzerime gelebilirler O yüzden belli etmemeye çalışırım ama eğer alındığım noktalara değinilirse ben buna bozulurum. Bazı kişiler ise alındığı konularda Hemen karşı tarafa tepkisini gösterebilir ben bunu yapmam Çünkü o insan beni tanımıyor olabilir ve alındığım konuları bilmiyor olabilir.

1 0
paylaş
+1

Tabiki muhakkak vardır oluyordur karşımdakilerde hissedebilirler çünkü insanların anlayışlarını büyük çoğunluğu karşısındakilere beden dili ile yansıttıklarıdır hiç öyle olmadığını düşünsek bile öyle olabilir muhakkak

1 0
paylaş
+1

Beş parmağın beşi de bir değil maalesef bu yüzden insanlar her türlü olumsuz davranışlar sergiliyor.

1 0
paylaş
+2

Evet! Kesinlikle var. Düşen insanlara gülünmesine sinir olurum. Ama kendim düşersem kendime gülerim orası ayrı . Bir insanı nasıl eleştireceğini bilmeyen insanların langır lungur konuşması.. Eleştirinin de bir adabı bir usulü vardır ya. Herkesin içinde yakın arkadaşını küçük düşürücü sözler söyleme veya aşağılamaya çalışma.. Şakanın dozunu kaçırma. Veya bana şaka yapılması .

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Evet alındığım zoruma giden davranışlardan ilk aklıma gelen konuştuğum zaman karşımda ki insanın beni dinlememesi kâle almaması beni üzer

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.