+1

Son anda bile gerçek yüzlerini gösterip mazbatayı vermediler.

1 0
paylaş
+1

Ysk da eğer idari yetkisini iktidardan almayıp gerçek kararı açıklarsa alacağız mazbatayı ama Ankara ve İstanbulu aynı anda kaybetmeyi hazmedemediler o yüzden iptale bile gidebilirler

1 0
paylaş
+2

Artık mazbatayı vermeleri gerekiyor bugün onbeş gün oldu YSK tüm baskılara rağmen kararını açıklaması gerekiyor sandıktan başka bir sonuç çıkması mümkün değil son çare seçimin iptali işte o zaman Ekrem İmamoğlu tekrar daha güçlü çıkar sandıktan

2 0
paylaş
+1

Keşke artık şu mazbatayı alabilsek gereksiz yere çok fazla uzadı süreç.Demokrasi sürecini çok yıprattılar kazanan belli halk İmamoğlu dedi saygı duymaları lazımken bahane üretiyorlar.Seçim yenilemek amaçları isterlerse bin kez yenilesinler o sandıklardan yine İmamoğlu birinci çıkacak bunu kendileri de biliyor.

1 0
paylaş
+3

Şu anda YSK sistemine göre 13888 oy fark Ekrem İmamoğlu Rehine hala devam ediyor Yani Elinde sonunda bitecek o zaman Ekrem İmamoğlu Muhtemelen mazbatasını alacak.

3 0
paylaş
+2

O mazbata er ya da geç alınacak, o mazbata buraya gelecek :-) Yeni seçimi göze alamazlar.. Seçim yenilenirse İmamoğlu ezer! Bu riski de göze bile alamazlar.. Bence başka hesaplar dönüyor.. İşi bu kadar yokuşa sürmek, zaman kazanma çabası değilse başka nedir, anlamak zor!

2 0
paylaş
0

Mazbata ister seve seve ister söve söve versin o mazbata kimsenin değil halk kimi uygun gördüyse ona verir ve halk seçimini yaptı şimdi paşa paşa o mazbata verilecektir.

0 0
paylaş
0

Mazbata kimin olacak bilemem ama tekrarlanacak gibi sanki geliyor bana...

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.