+3

Akhisarspor küme düştü diyebilir miyiz?

    -   Spor
3 0
5 yanıt   -  
+1

şu sıralarda devam eden maçta sivasspor deplasmanında 1-0 mağlup durumda olan akhisarspor un ben artık ligden düşmesine kesin gözüyle bakıyorum.futbolcuların da bu durumu kabullenmiş gibi oyun sergilemeleri bunu ortaya koyuyor.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Matematiksel olarak Akhisar takımının şansı olduğunu söylesek de takım olarak kendilerinin bir inancı kalmamış gibi görünüyor. Sivas maçında skor 2: 0 oldu buradan da Akhisar belediye puan çıkartamadı. geriye kaldı 13 maç ona göre daha iyi çalışma yapmalılar.

2 0
paylaş
+1

Daha 13 maç ve fener maçı feneri çok rahat yenerler ve takım kendine gelir. Akhisarspor bu geçen sene neler yaptı şimdide yapar rahat olun.

1 0
paylaş
0

Bence daha hiç bişey belli değil ve 13 hafta var 10 sıradaki takimlardan itibaren puanlar 25 aşağı doğru 17 kadar geliyor bence 10 sıradan sonrakiler her takım düşebilir bütün takımların puanı birbirine yakin hatta bunların arasında fenerbahçe bile var fenerbahçe büyük ihmalle düşmez ve diğer takımların ise kimin düşeceği ileriki haftalar belirlenecek Akhisar iyi takim buradan çıkabilir bence.

0 0
paylaş
0

Bence akhisar sporun kümeye düşeceğini inanıyorum yani inşallah fenerbahçe kümeye düşmesinde benim kabusum olur fener küme olursa

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.