+2

Ailemde hayatta olan en yaşlı üye anneannemdir. Dedelerimşn ikisi de benim doğduğum sene ölmüş. Babaannem de ben doğmadan iki yıl önce mi ne ölmüş.

+2

Ninelerimiz ve dedelerimizdir.

2 0
paylaş
+1

Benim babaannemdir. Zaten bizimle yaşıyor inşallah uzun ömürleri olur. Kendimi bildim bileli bizimle olduğu için çok alışkınım ve olmadığı zamanlar eksikliğini hissediyorum.

1 0
paylaş
+1

Ailemdeki en yaşlı üye babanemdir. Babanemin halasının bile hayatta olduğunu biliyordum daha haftalar önce. Babanemde bu arada 80 yaşında falan. Bir de kuzenimin babanesi var, kendisi 93 yaşında.

1 0
paylaş
+1

Bizim ailemizin en yaşlı üyesi dedemdir (babamın babası) Allah uzun ömürler versin maşallahı var. 90’lı yaşların üzerinde halen sapasağlam, tabi memleketin temiz havasından ve hergün beş vakit yokuş inip çıkmasından kaynaklanıyor.(41 kere maşallah)

1 0
paylaş
+1

Anneannem sağolsun bende çok emeği oldu çocukluktan bu yana. Ufak tefek ağrıları dışında sağlıklı, tüm ev işlerini kendi görebiliyor. Çoğu kadını cebinden çıkartır.

1 0
paylaş
+2

En yaşlı olan dedemdir hem annemin babası olan hem de babamın babası. İkisi de hayatta maşşallah.. 80 küsürler yanlış hatırlamıyorsam ama çok sağlıklı ikisi de .. Mesela dedem hala denizde yüzer su buz gibidir ama donmaz yani garip bir şekilde.. Çok iyi bakıyor kendisine 2-3 km yolu yürüyor ama dönüşte biniyor minibüse mesela bir şeyler alıcaksa..

2 0
paylaş
2 yorum
+3

Bizim sülale çok erken vefat ediyorlar.En uzun yaşayan babaannemdi oda geçen yaz vefat etti Mekanı cennet olur umarım.Onun dışında 60 yaşında olan dayılarım var onlar sanırım şu an en yaşlı olan kişiler.

3 0
paylaş
+3

En yaşlı dedem var 86 yaşında, onun annesi olan ebe dediğimiz ebem de 96 yaşında ölmüştü :D darısı başıma. Allah elden ayaktan düşürmesin demek lazım....

+2

Babamın babaannesi 105 yaşında ve hala hayatta :D Kadın ölmemeye yemin etmiş sanırım ve hiçbir hastalığı falan da yok gayet sağlıklı yürüyüp gezebiliyor. Gerçekten inanılmaz bir şey ya Allah daha da uzun ömürler versin İnşallah :)

2 0
paylaş
+3

Benim kendi ailem hep kırklı yaşlarda hayattan kopmuşlardır. Eşimin ailesi ise tam tersi çok uzun yaşarlar. Şu an kayınvalidem ve kayınpederim hayatta. Her ikisi doksanlı yaşlarındalar.

3 0
paylaş
+2

annannemin annesi 82 yaşında daha yaşıyor

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.