+10

Sizler şayet sorulara yorum yapmak istiyorsanız şayet önce soruyu açmalısınız. Sonrasında ise açılan kutudan cevabı yazmalısınız. Şayet böyle mümkündür.

10 0
paylaş
6 yorum
+5

Sorulara verilecek bilgiyi sorunun uzerine tiklayarak gelecek sayfada dikdortgen kutunun icine soruyu yansitan cevaplari ozgun ve imla kurallarina uygun yazarak resim eklemekte isterseniz kutucugun altindaki disya ekleye tiklayarak resim video da ekleyerek yapabilirsiniz.

5 0
paylaş
1 yorum
+4

Bu durumda, şayet soruya tıklatıp açarsam, şayet cevapla tuşuna tıklarsam, şayet yanıt yazacağım kutucuk açılırsa, şayet klavyenin tuşlarına dokunarak seçeceğim harflerle/rakamlarla yanıtı oluşturursam ve şayet alttaki turuncu üzerine beyaz "cevapla" yazılı yere tıklarsam., şayet soruyu yanıtlamış olurum. Şayet doğru anlamış mıyım?

4 0
paylaş
3 yorum
+6

Sizi kayleye almıyorum. Çünki sizi kayleye alırsam çok iyi olmayacaktır. (!)

6 0
paylaş
3 yorum
+4

Zaten kişi başlığı yorum olarak acar siz cevap verince otomatik yorum olur.

4 0
paylaş
+7

Ben de buraya yazayım, Cherubgirl'ü dinleyin diyorum size, eğer ki dinlemişseniz yüklemlerin sonuna da -dir eki ekleyin, şayet eklerseniz ap aldığınızı göreceksinizdir diyorum size.
Son olarak aynı soruları evirip çevirip sormayacaksanız da size ap gelmez! sadece beklemekte fayda vardır diyorum size, 4 satır yazın 4.
-Bu başlığı en iyi başlık ve cevapları da en iyi cevaplar seçiyorum. Ne tarafa düşeyim bilemedim okurken.

8 yorum
+5

Fakat genel olarak ta bana bonus geliyor. Şayet sizler bunu denemelisiniz.

5 0
paylaş
+5

Ahmetesorda sorulara o en alttaki beyaz kutucuk kısmına aklınıza ne gelirse soru ile ilgili veya ilgisiz her şeyi yazabilirsiniz. Belirli bir üslup şartı yok. Bu sayede 10 15 20 ve 30 AP bonus bile kazanabilirsiniz.

+5

Sorunun sahibini görünce "Yok canım!" dedim kendi kendime önce.. Sonra cevapları okuyunca netleşti olay, cevaplar sorudan bile daha güzel olmuş :-) Konu gayet güzel anlaşılmış ve anlatılmış.. Bazı cevaplar aslından bile iyi olmuş hatta! Cevap yazan arkadaşları özellikle kutluyorum, çok başarılı çalışmalar var içlerinde :-)

Not: Kusura bakmayın, bu konsepte uygun yazacak yetenek yok bende!

5 0
paylaş
+2

Bunu denemezsem meraktan çatlarım. Yorumlara göre cevap yazacağım bakalım tutacak mıdır? Mıdır deyince aklıma 3 kelimeden oluşan anlamlı bir cümle olan "müdür müdür müdür?" sorusu geldi ama konumuzla alakasi yoktur tabi. Neyse ben şöyle yapıyorum. Bir kere hiç şayet kelimesi kullanmadım. Şayet kullansaydim daha çok ap gelir miydi merak konusudur. Onun dışında özgün ve soruyla ilgili cevaplar yazarak ahmetesor sitesinde ap kazanmak mümkündür. Bir de bir yorumda okumuştum, şayet dogrumudur, bilmiyorum. Orda şöyle bahsetmişti. Kelimeleri ek kullanmadan yazmak gerekiyordu. Bakalım ap gelecek midir bu yorumuma. Uymadigim tek yorum oldu. O da 4 satırı geçtim. Kusura bakmayiniz.

2 0
paylaş
2 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.