+4

Ahmetesor sitesinde 2 aylık bir üyeyim. Site içerisinde oldukça vakit geçiriyorum. Çünkü site hem eğlenceli hem de para kazandıran bir sitedir. Sitenin asıl amacı insanlara merak ettiği konularda bilgi sahibi yapmaktır. Bunu yaparken de üyelere para dağıtmış oluyor. Mantığı güzel bir site olduğunu söyleyebilirim. Henüz iki aydır bu sitede olsam da ben gayet beğendim.

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Ben bu sitede 3 aydır üyeyim. İki kere de ödeme aldım. Daha sonra bu ayda da sorun olmazsa ben gene ödeme alacağım. Site muhteşem bir sitedir ve ödeme de almaya devam ediyorum.

3 0
paylaş
+3

Daha yeni kullanmaya başladım ve 2 gün oldu. Şuan gayet memnunum. Hem bilgi ediniyorsun hem sohbet ediyorsun aynı zamandada para kazanabiliyorsun.

3 0
paylaş
+3

Ahmet'e sor sitesinde hemen hemen 6 aydır üye oldum. Ilk 2 ay pek fazla site takılıyordum. Doğrusu siteye girdiğim zaman bir şey anlamıyordum ama sonradan alıştım ve tam olarak 4 aydır sitedeyim. Ben elimden geldiği kadar da Vakit buldukça da aktifim Ben burada üye olmaya da devam etmeyi düşünüyorum. Ahmet'e sor sitesi var olduğun sürece buradan devam etmeyi düşünüyorum.

3 0
paylaş
+3

Siteye Üye olalı iki hafta oldu yeni üyeyim keyif alarak çalışıyorum ve bilmediğim konularda birçok şey öğrenmekteyim.

3 0
paylaş
+2

Ben yeniyim ama hosuma gitmeye basladi hem vakit geciriyorum hemde azda olsa AP kazaniyorum ins dahada iyi olup daha güzel AP kazanmaya baslariz hepimiz...

2 0
paylaş
+2

2 gündür burdayım siteyi anlamaya çalışıyorum ne zaman neye göre bonus veriyor falan hâlâ öğrenemedim ama calismalarım devam ediyor .

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Altı buçuk ay falan sanırım. Fakat sürekli aktif biri değildim elimde olmayan nedenlerden. Artık daha fazla aktif olmayı düşünüyorum. Site eski tadını bulur umarım.

1 0
paylaş
+2

Siteye üye olalı daha 5 gün oldu. Uzun süreli bir üye olmamanın da dezavantajlarını yaşıyorum diyebilirim.

2 0
paylaş
+2

Siteye üç aydan daha fazla süredir üyeyim ve ilk günkü gibi keyif alıyorum çünkü uygulamasını ve kurallarını seviyorum. Daha pek çok geliştirilebilir, geliştikçe daha iyi olacağını düşünüyorum.

+1

Ben bu siteye 2 aydır üyeyim ama daha ödeme de alamadım. En azından gelecek aya da ödeme alacağım umarım. Çünkü ben hep genelde az az alıp birikim yapmaya çalışıyorum.

1 0
paylaş
+1

1 ay oldu nerdeyse ama çok aktif kullanmıyorum kafa dağıtmak için iyi oluyor arada hem de ap topluyorum seviyorum buraları :)

1 0
paylaş
+1

Yaklaşık olarak 20 gündür bu sitenin bir üyesiyim, gerçekten çok başarılı bulduğum bir site oldu kullandıkça. Hem merak ettiklerimi öğrenebiliyorum, yeri geldikçe eleştirilerde bulunabiliyorum üstelik bundan parada kazanabiliyoruz.

1 0
paylaş
+1

1 haftadır üyeyim. Yeniyim ama uygulamada gezinirken çok eğleniyorum.

1 0
paylaş
+1

Ahmetsorda 3 aydır üyeyim 4. ayima gircem

1 0
paylaş
+2

5 günlük uyeyim daha yeni yeni keşfediyorum güzel uygulama beğendim

2 0
paylaş
+2

Ben bu sitede dört ya da beş ayımı da tamamlamış oldum. Gelecek aylara doğru giderse yakın zamanda ben bir yılımı da doldurmuş olacağım. Siteye teşekkürler.

2 0
paylaş
+1

Be bu sitede sanırım yaklaşık olarak en az yüz elli günümü de tamamlamış oldum. Siteye günden güne bağlanmaya başladım. Umarım da kazançlarım daha fazla olacaktır.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.