+3

aslında sitedeki kazançlara bakılacak olursa referans ödülünü yüksek bulmuyorum.ben ilk başlarda referans ödülü için davetlerde bulundum fakat daha sonra siteyi takip edebilecek kişilere tavsiye ettim.istesem çevremdeki bir sürü arkadaşı üye yapabilirim fakat siteyi ziyaret edeceklerini zannetmiyorum.

3 0
paylaş
+2

Referansı sadece puan için aldım. Beni bilen arkadaşlarım ile zaten konuşuyoruz site dışında. Ama diğerleri ile konuşmuyorum hatta benim kim olduğumu bile bilmiyorlar orası kesin. Bir de ben zaten 60 AP filan almışım en ufak şeyde kuyruğuna takılacak biri ile uğraşmam açıkçası. Çöpü üye kılavuzu okumuyor. Merak ediyor ise gitsin kılavuzu okusun abi bir de onunla mı uğraşacağım. Bar tanesi kene gibi yapıştı ama gidip benim referansı ile üye olmamış referanssız üye olmuş hem bana kaybettirdi. Hem de kendine.

+2

Ben genel olarak en yakın arkadaşlarıma öneride bulunabilirim o da sadece ap kazanmak için değildir sadece arkadaşımın da kazanmasını istediğim için derim takıl.

2 0
paylaş
+2

Ahmetesor da referans uygulaması henüz kazanç sağlayamadığım alanlardan biri. Henüz referansım ile üye gelmedi malesef. İnşallah önümüzdeki dönemlerde bu uugulamayı değerlendiririm.

2 0
paylaş
0

Yakın arkadaşlarım ya da üye olma ihtimalini düşündüğüm kimseye önermedim. Nedense hep gereksizmiş gibi bir his oluyor söylemeyi düşündüğüm anda. Sırf referans APı için de çok fazla yüz göz olmak istemediğimden sanırım kimseye söylemedim. Etkili olacaklarını bildiklerime de tavsiye etmeyi düşünmüyorum bir süre daha.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.