+5

Ahmetesor uygulamasında emek veren insanlar olarak kısıtlı Ap miktarı ve düşük kur hakkında çözüm olacak mı?

Ap kuru yükselecek mi? İnsanlar burada çok zaman harcamakta, anca o zaman Ap kazanılıyor, bir nevi çözüm önerisi sunulabilir mi?

    -   Ahmetesor
5 0
9 yanıt   -  
+4

Çözüm olarak insanlar yarışmadan sonra atılacak adımları bekliyor diye düşünüyorum. Yarışmadan sonra AP'lerde güncelleme olmadığı takdirde bu durumda pek çok kişi harcadığı zamanın karşılığını alamadığı için sisteme veda edecektir. Ancak AP miktarlarında yapılacak iyileştirme bu kaybın önlenmesine yönelik bir çözüm olacaktır.

4 0
paylaş
+2

Ahmetesor'da yarışmaların sonuçlanması ve ödüllerin dağıtılması , yarışma ödemelerinin yapılması ile yakın bir zamanda ap kuru artışı olacağını sanmıyorum.

2 0
paylaş
+2

Suanda sadece yarismanin bitmesini beklemekten baska care yok gibi gorunuyor. Yarismalar bitince eger bir guzellik yani ap kurunun artisi ve ap miktarinda bir artis olur diye umutla beklemekteyim. Aksine yukselmezse yeni bir anket yapilarak üyelerin ne istedigi tekrar forum tarafindan oya sunulabilir ve oylamanin sonucuna karsilik yenilikler yapilabilir.

2 0
paylaş
+2

Bahsetmiş olduğun konu zaten sürekli gündem konusu.Şuan için bir yarışma var ve 31 mayıs'ta sonuçlanıcak.Bir çok kişi o süreci beklemekte ve sonrasında neler olacağını hep birlikte görmüş olacağız.Gerçekten aşırı emek veren kişiler var,ben burada yeni sayılsam da emek veren eski kullanıcıları es geçemek lazım hiç bir zaman.

2 0
paylaş
+3

Soruda bahsedilen durum için bir çözüm söz konusu olmayacak.. Üyelerin anladığı, istediği ve umduğu anlamda bir çözüm olmayacağı açıklandı zaten.. Herkesin isteğine kalmış bir durum.. Sonuçta serbest piyasa ekonomisi.. İsteyen kalır, istemeyen gider..

3 0
paylaş
-1

Arada herkesin buluşması için canlı yayın olsa iyi olurdu.

1 2
paylaş
+3

Bu konuda üyelerin elinden birşey gelmez site sahipleri isterse ap kurunu ve ap kazanma oranlarını artırır isterlerse artırmazlar, tamamen site sahiplerinin bileceği iş.

3 0
paylaş
+2

Bence de Ap kurunu yükseltmeleri gerekir ve bonuslar geri gelsin eskisi gibi Ap alımları çoğaltılsın katılıyorum.Yarışmanın bitmesini mi bekliyorlar acaba bilemiyorum umarım kısa sürede istediklerimiz gerçekleşir.

2 0
paylaş
+1

Bence bu konuyla ilgili bir iyileştirme yapılması site ve üyeler açısından çok büyük avantaj sağlayacaktır. Ancak şu sıralar böyle birşey yapılacağını sanmıyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.