+1

Evet geçerdim. Bence çok saçmalaştı bu iş. Kabak tadı veriyor artık. İşsiz velet hepsine dislike atıyor. Liseli midir nedir. Ben kendim müdahale etmiyorum şimdilik ama kişiselleştirmeye devam ettiği sürece burada daha fazla kalamaz bence.

1 0
paylaş
-1

Ben de böyle bir özelliğin olmasını isterim. Çünkü bana kim atmış diye merak ediyorum ama herhangi bir çözümü de yoktur açıkçası. Site bunu da getirmez.

0 1
paylaş
+2

Sırf onları görebilmek için geçmezdim. İlk zamanlar bu konudan rahatsız olmama rağmen artık hiç umurumda olmuyor. Onlar için geçmem kısacası.

2 0
paylaş
0

1000 AP 3 lira ederken Premium üyeliğe nasıl geçeceğiz sırf dislike atanları görmek için üstüne birde para vereceğiz olabilir ama AP kuru 25 kuruş olursa belki daha üst paketlere bile geçeriz ama bu kurda evin yolunu bulamayız

0 0
paylaş
+1

Premium üyelik bedellerini bana gönderin ben size söyleyeyim kimin dislike attığını. Kendi uğraşlarım sonucu bu işin sırrını çözdüm. Premium ücretin yarı fiyatına size teklif sunuyorum. Bu fırsat kaçmaz.

1 0
paylaş
0

Oooh temizinden ve de helalinden geldi bir 30 AP thanks @sazansarmalı

0 0
paylaş
0

Evet gecerim. Bazi veletler akillarinca krndilerini belli etmezler zannediyor ama beni engellemis kisi.. bari kim oldugunu bu kadsr cabuk belli etme yani :D iste akil bu kadsr calisiyor.

0 0
paylaş
0

Bana da baya dislike attılar ama ben onlar gibi yapmadım. Kimlerse onlar Allahlarından bulsunlar diyorum. Sonuçta seviyemi düşürmeye çalışıyorlar.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.