+1

Ben daha cekemedim

1 0
paylaş
+1

Henuz çekmedim ama çok az yaw keyifli bir ortam ama ap lerin değeri çok dusuk ve hiçbir ek imkan yok soğutuyor insanı yani

1 0
paylaş
+2

Ahmet'e sor sitesinde en son para şubat ayının 13'te çekmiştim şubatın 1'inde ödeme talebinde bulundum. Şubat'ın 13'ünde de param yatırıldı.

2 0
paylaş
+2

Ahmet'e sor sitesine İlk girdiğimde olduğu zaman da bir 50 TL çekmiştim ama onun haricinde daha şu ana kadar herhangi bir para çekemedim Geçen ayın 28 sinde olan tüm ap bozdurdum ve de ayın birinde de ödeme talimatı verdim ama şu ana kadar herkesi olduğu gibi bana da yatmadı.

2 0
paylaş
+2

Ahmetesor sitesinden en son 13 Şubat 2019 tarihinde 99 YTL kadar bir ödeme almış ve 102 TL olan cep telefonu ve internet faturamı ödemiş idim.

0

Ben en son olarak 2 ay önce bu siteden ödeme aldım. Onlar ile de tüm faturalarımı kapattım. Toplamda da ben 480 kadar ödeme almıştım. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.

0 0
paylaş
0

Ben hiç para çekmedim ama nasip olursa bu ay çekicem.

0 0
paylaş
0

daha ödeme alabilecek kadar çok kazanmadım ama bir daha ki ay bu gidişle alabileceğimi düşünüyorum biraz daha level alırsam daha çok kazanabilir heralde

0 0
paylaş
+1

Ben en son olarak geçen ayda değil de bir önceki ayda ben ödeme almıştım. Baya da iyi şeylerden biri idi. Umarım da başka ödemeler alabilecek seviyeye gelirim diyorum.

1 0
paylaş
+1

Siteden 2 kete ödeme aldım, fakat son 2 aydır ödememi yapmıyor, bu ayda yapmazsa bırakırım siteyi

1 0
paylaş
2 yorum
0

Siteden en son olarak bugün ödeme aldım. Umarım gelecek aya da ödeme alacağım. Site oldukça ödemeler konusunda daha titiz olmaktadır diyebilirim sizlere.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.