+3

Sorulara en az olarak 4 satır cevaplar veriniz ve göreceksiniz ki sizlere apler gelmeye de devam edecektir. Hatta cevap sayısı bonuslarını da alacaksınız.

3 0
paylaş
3 yorum
+3

Hayır benim yok.Ama genelde daha çok ap kazanmak için uzun ve kaliteli cevaplar vermeye çalışıyorum.Daha önce sorulmayan,insanlara yardımcı olabilecek sorular sormayada özen gösteriyorum.Çünkü böyle olunca daha çok ap kazanma şansım artıyor.Ayrica 25 50 100 cevap bonusları için çaba gosteriyorum.

3 0
paylaş
1 yorum
+4

Hiç bir tekniği yoktur neye göre kime göre olduğunu ben anlamadım. Bazen hiç bir beklentin olmadığında bakıyorsun karşına tak diye ap kazandın ekranı çıkıyor, kesin alırım dediğinden avcunu yalıyorsun. Yapay zekanın ruh haline bağlı sanırım ap’ler.

4 0
paylaş
+2

Tamamen şans bir durum ne zaman ne verecek belli değil bakalım bekliyoruz. Bazen ard arda geliyor.

2 0
paylaş
+2

Geyik kategoeisinde takilma. Diger kategorilerde taktik maktik yok bam bam bam... artik bonus ap kazanmak icin bu parmaklar calisacak. Deminden beri cevap yaziyotum. Bir iki bonus ap yakaladim bile simdiden.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Ahmetesorda tekniğim var.Şuan ap geliyor.Benim tekniğim sorulara uzun,özgün ve soruyla alakalı cevaplar vermek.Ayrıca ilgi çekici sorular sormak da tekniğim arasında.

1 0
paylaş
0

Şimdi kardeşim geyik sohbet kategorisinde takılma. Diğer kategorilerde en az olarak 4 satır cevaplar vermeye çalış ve göreceksin ki sende iyi işler çıkaracaksın.

0 0
paylaş
0

Benim fark ettiğim kadarı ile sitede en çok ap kazandıran kategorileri ahmetesor, eğitim, dizi, yeme içme ve güncel kategorisidir. Ben bunlardan baya alıyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.